TRT 1 ekranlarında yayınlanan Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinden ayrılık haberi geldi. Üstelik veda eden isim başrol oyuncusu. Ayrılık kararını duyan izleyiciler ise bu karara adeta isyan etti.

Gözden kaçırmayın

Masumlar Apartmanı Final Sonrası Satışta! Bülent Ersoy Kaçırmadı! Bülent Ersoy Binayı Aldı mı? Kimler Alıma Talip Oldu Masumlar Apartmanı Final Sonrası Satışta! Bülent Ersoy Kaçırmadı! Bülent Ersoy Binayı Aldı mı? Kimler Alıma Talip Oldu

TRT 1 ekranlarında yayınlanan dönem dizisi Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı her hafta Pazartesi akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Sevilen dizinin başrollerini Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Yetkin Dikinciler, Caner Topçu ve Pelin Akil paylaşıyordu. Pelin Akil’in ayrılık haberi gelmişti. Ancak bu ayrılık son olmadı da bir başrol oyuncusu daha diziye veda etmeye hazırlanıyor. Haberi alan izleyiciler ise bir hayli şaşkın ve tepkili.

Her hafta Pazartesi Akşamları TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinden bir ayrılık haberi daha geldi. Dizinin başrol oyuncularından Pelin Akil’in ayrılığı geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Daha izleyiciler Bu ayrılığı azmedemeden bir başrol oyuncusunun daha vedası duyuruldu. Üstelik veda edecek oyuncudan sonra dizinin izlenme oranlarının bir hayli düşeceği de tahmin ediliyor.

Engin Altan Düzyatan Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinden ayrılıyor

TRT 1 ekranlarında başrollerini Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Caner Topçu, Yetkin Dikinciler ve Pelin Akil gibi isimlerin paylaştığı, es film yapımcılığı ile ekranlara gelen Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinde bir oyuncu daha veda edecek. Geçtiğimiz günlerde dizide Pelin Akil’in vedası çok konuşulmuştu. Ancak bu son veda olmayacak adeta bir yaprak dökümü yaşanacak. Gidecek oyuncunun ise başrol oyuncularından Oruç Reis karakterine hayat veren Engin Altan Düzyatan olduğu ortaya çıktı. Engin Altan Düzyatan Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinden Önümüzdeki bölümlerde ayrılacak.

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Engin Altan Düzyatan neden ayrıldı?

TRT 1'in dizisinde bu karar izleyicileri isyan ettirdi. Dönem dizilerinin en sevilen isimlerinden olan Engin Altan Düzyatan'ın vedası diziye kan kaybettirecek. Sosyal medyada ayrılık haberinin yayılmasının ardından izleyiciler bu karara tepki gösterdi. Engin Altan Düzyatan'ın dizide hikayesi bittiği için senaryo gereği ayrıldığı konuşuluyor. Henüz yapımcıdan ya da oyuncudan bu konuda bir açıklama gelmedi.