Bir Başkadır 2. sezon 17 Aralık izle Netflix İşte Bir Başkadır'da anlayışsızlar çetesi

Netflix Bir Başkadır 1. sezon 3.

Televizyon 17.12.2020 - 14:35 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Netflix Bir Başkadır 1. sezon 3. bölüm izle, Bir Başkadır 1. sezon 3. bölüm full izle, Bir Başkadır 1. sezon 3. bölüm izle Netflix aramaları bu sabah itibari ile gerek youtube üzerinden gerekse de Netflix internet portalı üzerinden merakla aranmakta.  Öykü Karayel'in türbanlı bir gerici rolüyle karşımıza çıktığı Bir Başkadır 1. sezon 3. bölüm izleBir başkadır Netflix platfomunun en çok yorum alan Türk dizilerinden biri olma yolunda ilerlerken, hikayenin Ana tetikleyicisi Meryem'in bayılmaya başlaması sonrasında çıktığı doktorlarda yapılan tahlillerde bi sıkıntı olmaması sonrasında Psikiyatriste yönlendirişmiş ve yolları da Peri ile kesişmiştir.  Dizi de Meryem gerici ve Doktor Peri'de türban karşıtı bir birey gibi görünmekte iken aslında ikisi de kötü insanlar değil ve sadece yetiştiriliş tarzı olduğunu söyleyelim.

Öte yandan Netflix Bir Başkadır 1. sezon 3. bölüm izle linkinde karşımıza çıkan Meryem ve abisinin iletişimsizliği olmaktayken, Yasin2in hasbi hallerinin Ruhiye'yi soktuğu durum çok etkilerken, Melisa da soluğu Peri'nin yanında alacaktır.

Netflix Bir Başkadır 1. sezon 3. bölüm yayında İzlemek için ; https://www.netflix.com/tr/title/81106900 adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır

 

 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@