Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Hilal Altınbilek bikinili büyüledi! Hilal Altınbilek sürprizi açıkladı!

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha bikinili büyüledi. ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova Züleyha karakterini canlandıran Hilal Altınbilek plajın en çok aranan yüzü oldu. Hilal Altınbilek.

Dizi Haberleri 14.05.2021 - 13:34 14.05.2021 - 13:40 Berkay Keskin

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha bikinili büyüledi. ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova Züleyha karakterini canlandıran Hilal Altınbilek plajın en çok aranan yüzü oldu. Hilal Altınbilek göze hitap etti.

Hilal Altınbilek bikinili büyüledi!

Yayınlandığı perşembe akşamı Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle büyüleyen Hilal Altınbilek büyüledi. Hilal Altınbilek bikinisiyle plajın en çok dikkat çeken ismi oldu! Hilal Altınbilek güzelliğiyle büyülerken büyük bir sırrı ortaya çıktı.

Hilal Altiblek göğüsleri slikon mu taktırdı?

30 yaşına giren Hilal Altınbilek, Bir Zamanlar Çukurova bayram arasında soluğu Bodrum'da aldı. Hilal Altınbilek bikinili pozları sonrası göğüsleri olay oldu. 30 yaşındaki yıldız isim slikon taktırdığı ortaya çıktı.

Hilal Altınbilek estetistikli mi?

Hilal Altınbilek estetiksiz hali ve şimdiki hali görenler estetik yaptırdı mı soruları beraberinde getirdi. "Estetik burnum ve dişlerim var, başka estetiğim yok" açıklaması yaptı.

Hilal Altınbilek kiminle sevgili?

Bir Zamanlar Çukurova setinde Murat Ünalmış ve Kerem Alışık ile ismi geçen Hilal Altınbilek kimseyle aşk yaşamadığı öğrenildi. Hilal Altınbilek yakın arkadaşı Mert Vidinli ile tatilini sürdürüyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@