Nesrin Cavadzade Üç Kuruş dizisi ile eski dizisi Yasak Elma'ya rakip olacak! Nesrin Cavadzade yeni dizisi Üç Kuruşlar mı oldu?

Yasak Elma dizisinin Şahika'sı Nesrin Cavadzade yeni dizisi belli oldu! Nesrin Cavadzade merakla beklenen Üç Kuruş dizisiyle anlaştı.

Yasak Elma dizisinde Şahika karakterine hayat vererek fenomen olan Nesrin Cavadzade yeni adresi belli oldu. Nesrin Cavadzade eski dizisi yasak Elma'ya rakip oluoyor!

Gönül Dağı Dizisinin Taner’i Dizideki Başka Sevilen Bir Karakterde Takılı Kaldı Gönül Dağı Dizisinin Taner’i Dizideki Başka Sevilen Bir Karakterde Takılı Kaldı

Geçtiğimiz sezon Fox Tv'nin sevilen dizisi Yasak Elma dizisinden şok bir ölüm ile veda eden fenomen karakter Şahika'ya hayat veren Nesrin Cavadzade yeni projesi belli oldu.

Nesrin Cavadzade'nin Ay Yapım'ın Çukur dizisinin yeni versiyonu olan merakla beklenilen Üç Kuruş dizisi ile anlaştığı iddia edildi.

YASAK ELMA'YA DÖNECEK Mİ DERKEN ÜÇ KURUŞ İLE RAKİP OLDU!

Yasak Elma dizisinde dizinin en önemli karakterlerinden biri olan Şahika'ya hayat veren ancak eski yönetmen Neslihan Yeşilyurt ile çekim sırasında, Yeşilyurt'un yakın dostu Eda Ece ile sohbet ettiği için sahneyi geciktirmesi sonrası tartışarak seti terk eden bu nedenle diziden ayrılan Nesrin Cavadzade'nin yeni adresinin belli olduğu öğrenildi.

Yasak Elma seyircilerinin hala ölmediğine inandığı Şahika karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade Yasak Elma dizisine geri dönecek diye beklerken Üç Kuruş dizisine mi dahil oldu?

ÜÇ KURUŞ DİZİSİNDE HANGİ ROLDE?

Nesrin Cavadzade hangi dizide oynayacak? Nesrin Cavadzade Üç Kuruş dizisinde mi yer alacak? Nesrin Cavadzade ile ilgili bomba iddia! 

Nesrin Cavadzade yeni dizisi Üç Kuruş ile imzayı attığı takdirde eski dizisi Yasak Elma'ya rakip olacak. Pazartesi akşamları Fox tv'de ekrana gelen Yasak Elma yeni sezonda Show Tv'e ekrana gelecek olan Üç Kuruş dizisi ile reyting savaşı verecek.