Ekranlarda artarda başlayan yaz dizileri arasında romantik komedi dalında "Seversin" oyunculuklar ile açık ara öne geçerken son vuruş da Burak Yörük'ten geldi.

Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşan ve samimi diyaloglar ve hikayesi ile adeta seyirciyi ekrana kitleyen Seversin dizisinin son bölümünde duyulan Burak Yörük sesi, duyanları mest etti.

 Star TV ile Yalı Çapkını Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?  Star TV ile Yalı Çapkını Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Yakışıklılığı kadar başarılı oyunculuğu ile de son zamanların en gözde jönlerinden olan Burak Yörük, tek kelime ile "samimi" olan "Seversin" dizisine usta oyunculuğu ve sempatik halleri ile o kadar çok yakıştı ki, son olarak söylediği şarkı ile de ayrıca kendisine hayran bıraktı.

Tolga ve Asya'dan muhteşem performans! - Seversin - Özel Klipler

Başarıları tartışmaya kapalı olan harika oyuncular Nergiz Kumbasar ve Zeynep Kankonde'yi de oyuncu ekibinde bulundurmanın avantajını yaşayan dizide yakışıklı jönümüz Burak Yörük kendisi kadar sempatik ve başarılı İlayda Alişan ile yakaladığı partner uyumu ile ekran başındakilere özlenen saf aşkı son bölümde de başarı ile yaşattılar.

Öyle ki sosyal medyada dizi yorumları ile de tanınan Deniz Tural'ın kısa sürede binlerce beğeni alan "Şarkıyı söylerken ki o bakışları, sahnenin samimiyeti öylesine güzel geçiyor ki ekranın bu tarafına çok başarılı olmuş. Gerek İlayda Alişan gerekse Burak Yörük o pozitif enerjiyi çok iyi yansıtıyor. Emeklerine sağlık." sözlerini sonuna kadar hakettiler.

AsTol Çifti Göz Göze Diz Dize Şarkı Söyledi - Seversin 13. Bölüm - YouTube

Uzun süredir özlenen bu samimiyeti yaşattıkları için bu harika hikayenin senaryosunu yazan Barış Erdoğan ve İlker Arslan'a ayrı ama yönetmen koltuğunda oturan Serdar Gözelekli'ye apayrı teşekkür etmek gerekiyor. Zira son bölüm Burak Yörük ve İlayda Alişan kadar o sesi ve sahneyi bize de akran başında yaşatarak ayakta alkışı hakettiler.

Son olarak dizide annesi Nergiz Kumbasar'ın da söylediği gibi "altın çocuğumuz" Burak Yörük'ün şarkı söylemeye devam etmesini gönülden dileyenlerdeniz diyelim.