Teşkilat dizisi başrol oyuncusu Serdar karakteri ile bizlerle birlikte olan Çağlar Ertuğrul'un yeni sezonda dizide rol almayacağı açıklamas, dizi ve oyuncunun hayranlarını adeta kahrederken son dakika detaylarda Çağlar Ertuğrul hakkında ortaya birçok iddia atılıyor.

Teşkilat dizisi başrol oyuncusu Serdar karakteri ile bizlerle birlikte olan Çağlar Ertuğrul'un yeni sezonda dizide rol almayacağı açıklamas, dizi ve oyuncunun hayranlarını adeta kahrederken son dakika detaylarda Çağlar Ertuğrul hakkında ortaya birçok iddia atılıyor. Yakışıklı oyuncu Çağlar Ertuğrul'un yeni sezonda yeni bölümleri ile tekrardan bizlerle birlikte olacak olan Börü 2039 dizisinde Blu TV ekranlarında bizlerle birlikte olacağı da söyleniyor.

Kıvanç Tatlıtuğ'un Eşi Öpüşme Sahnelerinden Rahatsız mı? Başak Dizer Serenay Sarıkaya Hakkında Ne Düşünüyor? Kıvanç Tatlıtuğ'un Eşi Öpüşme Sahnelerinden Rahatsız mı? Başak Dizer Serenay Sarıkaya Hakkında Ne Düşünüyor?

34 yaşındaki usta oyuncu Çağlar Ertuğrul Teşkilat dizisinde geçen sezon sonunda vurularak ayrılmıştı. Duygusal bir veda ile diziden ayrıldığını açıklayan Çağlar Ertuğrul'a hayranları ve fanları inanmasa da dizinin resmi hesaplarında da bu bilgi doğrulandı. Son günlerde Çağlar Ertuğrul kendi adı ile açılan sahte hesaplarla uğraşmaktayken , Kendi gerçek hesabından ağır sözler paylaşarak gider yaptı.

Gündemde olan yakışıklı oyuncunun Börü 2039 dizisinde yer alıp almayacağı iddiaları Sadece sosyal medyada kullanıcılar tarafından ortaya iddia çerçevesinde atılırken,  Blu TV'nin Börü 2039 ile yeni bir anlaşma yapıp yapmadığı da netlik kazanmadı. Yani teşkilat birisinden ayrılan Çağlar ertuğrul'un Börü 2039'a geçme gibi bir durumu şu sıralar söz konusu değil