TV8'in en çok izlenen yarışmalardan biri olan Survivor'da yine diskalifiye gündemi! Survivor 2021 Çağrı Atakan diskalifiye mi oldu? Acun Ilıcalı'nın sert tepki gösterdiği Çağrı Atakan kovuldu mu? Çağrı Atakan Survivor'dan diskalifiye mi edilecek? İşte gerçek! Survivor 27 Şubat Cumartesi izle!

Şu sıralar tüm dikkatini Exxen'e veren Acun Ilıcalı, TV8'in favori programı Survivor'ı şahlandırmaya çalışıyor. Tarihin en kötü reytinglerini alan Survivor'ı olan Survivor 2021 diskalifiye haberleri ile gündemde kalmaya çabalıyor. Son olarak ünlüler takımının en hırçın isimlerinden biri olan Çağrı Atakan diskalifiye durumu ile karşı karşıya kaldı.

Acun Ilıcalı'nın Survivior 2021'inde yine kavga çıktı. Acun Ilıcalı'da çıkan tartışmaya tepki gösterdi ve Çağrı Atakan'ı azarladı. Fragmanda Acun'un azarladığı Çağrı Atakan diskalifiye edildi mi merak konusu oldu.

Survivor 2021 ünlüler takımı yarışmacısı Çağrı Atakan diskalifiye mi edildi?

TV8'in imza programlarından Survivor 2021'de yine ortalık gerildi. Ünlüler takımından Çağrı Atakan bu sefer fiziki olarak şiddet uygulayınca diskalifiye durumu ile karşı karşıya kaldı.

Survivor hayranları bu akşam yayınlanacak bölümünde Çağrı Atakan'ın diskalifiye olup olmadığını araştırıyor. Survivor 2021 Çağrı Atakan'ın diskalifiye edildiği konuşuluyor.

Çağrı Atakan, gönüller takımı yarışmacılarıyla girdiği tartışmaları bu sefer bir üst düzeye taşıdı. Survivor Çağrı Atakan bu tutumuyla yarışmadan diskalifiye edildiği iddia edildi.

"BURASI SENİN DEŞARJ OLMA YERİN DEĞİL"

Acun Ilıcalı'nın hareketleri nedeniyle daha önce de uyardığı ünlü yarışmacısı Çağrı Atakan, yine uyarıları dinlemedi. Çağrı Atakan,  gönüllüler takımından Poyraz'ın eline vurdu. Bu durum Acun'u sinirlendirdi.

Survivor'ın bu akşam ki bölümünün fragmanında, Acun Ilıcalı, ünlüler takımından Çağrı Atakan'a "O hareket hiç hoş bir hareket farkındasın değil mi?" diyerek azarladı. Fragmanda Ilıcalı'nın Çağrı'ya "Yarışma kuralları var sen sinirini burada deşarj edemezsin" demesi diskalifiye dedikodularını ortaya çıkardı.