Camdaki Kız Nalan'ın partneri şoför Hayri açıklandı, yaprak dökümü yaşandı! O oyuncu veda etti, yeni sezonda yok!

Camdaki Kız Nalan'ın partneri şoför Hayri açıklandı, yaprak dökümü yaşandı! O oyuncu veda etti, yeni sezonda yok! Peki Camdaki Kız Hayri kim oldu? Camdaki Kız’a kim veda etti?

Dizi Haberleri 16.07.2021 - 21:16 16.07.2021 - 21:16 Volkan Arık

Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı isimli kitabından uyarlanarak Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan dizi Camdaki Kız adeta bu sezon reytingleri altüst etmeyi başardı. Henüz yeni başlamasına rağmen ekranda fırtına gibi Esen dizi Geçtiğimiz günlerde sezon finali yaparak büyük soru işaretleri ile ekran macerasına ara verdi. Özellikle Camdaki Kız Hayri kim olacak sorusunun yanıtı günlerce izleyenler tarafından araştırıldı. Nihayet Camdaki Kız Hayri karakteri ortaya çıktı. Ancak Hayri’nin diziye girmesi ile birlikte peş peşe ayrılıklar yaşanıyor.

Camdaki Kız Nalan'ın partneri şoför Hayri açıklandı, yaprak dökümü yaşandı! O oyuncu veda etti, yeni sezonda yok! Başrolünde Burcu Biricik’in yer aldığı ve henüz 9 bölüm olarak ekranlara gelmesine rağmen adeta reytinglerde zirveyi hiç kimselere bırakmayan camdaki kız dizisi sezon finali yaparak ekran macerasına ara vermişti. Yeni sezonu büyük merakla beklenen dizi de özellikle Hayri kim olacak sorusunun yanıtı araştırılıyordu. Nalan’ın büyük aşkı Hayri karakterine Hayat verecek oyuncu ile ilgili olarak çok sayıda aday vardı. Nihayet Camdaki Kız şoför Hayri belli oldu. Ancak şoför Hayri'nin açıklanması ile birlikte dizide adeta bir yaprak dökümü yaşandı. Oyuncular peş peşe veda açıklaması yaparken yeni sezonda ekranlarda sevdiğimiz bazı isimler yer almayacak.

camdaki-kiz-nalanin-partneri-sofor-hayri-aciklandi-yaprak-dokumu-yasandi-o-oyuncu-veda-etti-yeni-4

HAYRİ GELİNCE O İSİM DİZİDEN ÇIKARILDI

Camdaki Kız Hayri kim, şoför Hayri kim olacak gibi soruların yanıtı dizinin sezon finali yapmasına rağmen izleyiciler tarafından arama motorunda yoğun bir şekilde araştırıyordu. Hayri karakteri için Burak Deniz, İbrahim Çelikkol, Erkan Kolçak Köstendil, Cihangir Ceyhan gibi isimlerin adı geçiyordu. Ayrıca camdaki kız dizisinden gelen son bilgilere göre Hayri karakterinin belli olması ile birlikte bir oyuncu da veda etti. Diziden çıkarılan oyuncunun kimliği de şu anda izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor.

camdaki-kiz-nalanin-partneri-sofor-hayri-aciklandi-yaprak-dokumu-yasandi-o-oyuncu-veda-etti-yeni-5

FERİDE KARAKTERİ YENİ SEZONDA YOK

Camdaki Kız dizisinde Feride karakteri izleyicilerin en çok kızdığı karakterlerden biri olmuştu. Ancak Feride'nin hikayesi yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayınca izleyenlerde karaktere hak vermeye başladı. Alınan bilgiye göre yeni sezonda Feride kadroda olmayacak. Nalan ve Ferit'in evliliklerinin üzerinden 1 yıl geçtikten sonra önce Vali Bey kalp krizi geçirerek hayata veda edecek Feride ise intihar ederek ölecek.

camdaki-kiz-nalanin-partneri-sofor-hayri-aciklandi-yaprak-dokumu-yasandi-o-oyuncu-veda-etti-yeni-2

ZAMAN ATLAMASI YAŞANACAK

Camdaki Kız dizisinin yeni sezonunda bir zaman atlaması yaşanacak. Yani Feride'nin ve Vali Bey'in ölümü Sezonun ilk başlarında olacak. Böylece Usta oyuncular da diziden ayrılmış olacak. Sonrasında ise Nalan’ın hayatı tamamen değişecek şoför Hayri ile bir yasak aşk yaşamaya başlayacak. Sonunda da hem kocasına haksızlık yapmak istemeyen hem de aşkından daha fazla uzak kalmak istemeyen Nalan şoförü ile birlikte kaçarak yeni bir hayat kuracak. Camdaki Kız dizisinde asıl hikaye ise bundan sonra başlayacak. Hayri ve Nalan aşkı da çok uzun sürmeyecek, şoför Hayri Daha sonrasında başka bir kadına aşık olacak ve Nalan’dan ayrılmak isteyecek. Nalan ise bu aşkın acısını unutabilmek için soluğu psikiyatristte alacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@