Cemal Hünal'ın filmi Zevcat filminin okumaları ve provaları devam ederken, dizi ile alakalı son dakika deprem haberleri arka arkaya gelmeye devam ediyor.

Cemal Hünal'ın filmi Zevcat filminin okumaları ve provaları devam ederken, dizi ile alakalı son dakika deprem haberleri arka arkaya gelmeye devam ediyor. Yönetmen Meryem Beyza Er tarafından detaylarının oluşturulduğu Hande Subaşı, Cemal Hünel ve Yağmur Ün'ün başrollerini paylaşacağı Zevcat filmi ile alakalı Yağmur Ün krizi şu sıralar yaşanıyor. Oyuncu Yağmur Ün'ün şu sıralar evlilik hazırlığında bulunduğu sevgilisinden hamile olduğu haberi sonrasında Cemal Hünal Yağmur ile birlikte oynamak istemediğini belirterek Ün'ün işine son verdirdi.

Hamile bir kadınla oynayamayacağını belirten Zevcat dizisi başrol oyuncusu Cemal Hünal, senaryo gereği ağır darp sahnelerinin olacağı sebebiyle hamile bir bayan ile riskli olur açıklamasını yaparak Yağmur Ün'ün yerine başka bir oyuncunun gelmesine sebep verdi.

Geçtiğimiz günlerde Zevcat filminin sete çıkış tarihi açıklanması akabinde yaşanan Yağmur ün krizi sonrasında yerine gelecek olan başrol oyuncu arayışı başlamıştı. Film ile alakalı yapılan araştırmalar sonrasında filmin yeni başrol oyuncusu Bahar Şahin oldu.

"Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma! "Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma!

Zevcat filmi konusu

Erol Akyürek ve İlter Aykaç tarafından yapımcılığının üstlendiği Kum film imzası ile bizlerle birlikte olacak olan Zevcat filmi; girişimcilik kursunu yeni bitirmiş Bahar'ın hikayesini anlatacaktır. Öyle ki Bahar kendi atölyesini açma hayali kururken, karşısına evli ve çocuğu olan Kadir'in çıkması sonrasında hayatının alt üst olmasının kaleme alınmaktadır.  Zevcat filmi senaryosu Meryem Beyza Er ile Mert Selek tarafından kaleme  alınıyor. Öte yandan Zevcat filmi Amerika ve Türkiye'de eş zamanlı olarak vizyona girecek