Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz bu akşam Kanal D'de Şarkılar Bizi Söyler Programına konuk oluyor!

6 Kasım 2022 Reyting Sonuçları Çok Can Yakar! Tozluyaka Yargı Teşkilat Güzel Günler Kaçıncı Oldu? 6 Kasım 2022 Reyting Sonuçları Çok Can Yakar! Tozluyaka Yargı Teşkilat Güzel Günler Kaçıncı Oldu?

Kanal D'nin geçtiğimiz yaz eğlenceli romantik komedi dizisi Baht Oyunu dizisinde Ada karakteri ile parlayan Cemre Baysel dizideki partneri ve artık gerçek sevgilisi Aytaç Şaşmaz işe bu akşam Şarkılar Bizi Söyler'de!

Kanal D'nin eğlence programlarından izleyenleri şarkılara ve sohbete boğan programı Şarkılar Bizi Söyler bu akşam gençlerin sevilen çifti Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'i konuk ediyor.

Sibel Can, Hüsnü Şenlendirici ve Hakan Altun'un sunucluğunu yaptığı Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları ile ekranlara kilteleyecek. 

Bu hafta Şarkılar Bizi Söyler'de bir dönemin pop yıldızı şimdinin hüzünlü aşk şarkılarının sesi Aşkın Nur Yengi, pop müziğin kendine özgü sesiyle hayran bırakan Mehmet Erdem konuk oluyor.

cemre baysel aytaç şaşmaz

Programa ayrıca süpriz bir ikili konuk oluyor. Baht Oyunu dizisi ile gönülleri feth eden oyuncular Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'de bu akşam sevenlerinin karşısına çıkıyor.

Baht Oyunu dizisinde Ada karakteri ile çok başarılı bulunan Cemre Baysel ve Hekimoğlu dizisindeki Nişantaşı karakteri ile parlayan Aytaç Şaşmaz bu akşam kanal D'de beraber şarkı söyleyecek.

Baht Oyunu dizisindeki partnerlik daha sonra gerçeğe dönüşmüş ancak bu aşk reklam aşkı denilmişti. Ancak Cemre Baysel ve Aytaş Şaşmaz dizi finla yapmasının ardından da aşklarını yaşadıklarını her daim hem sosyal medyada hem de beraber projelere katılarak gösteriyor. 

Şarkılar Bizi Söyler bu akşam saat 20.00'da kanal D'de!