Seda Sayan'ın evleneceği Çağlar Ökten magazin dünyasına bomba gibi düştü. 7. kez evlenecek olan Seda Sayan ise bu sefer kendisinden 25 yaş küçük sevgilisi ile dünya evine girecek. Peki Seda Sayan ile evleneceği Çağlar Ökten kimdir? Çağlar Ökten nereli? Çağlar Ökten ne iş yapıyor? Çaglar Ökten kaç yaşında?

Seda Sayan ile Çağlar Ökten'in evleneceği magazin dünyasına bomba gibi düştü. Bu bağlamda Seda Sayan Çağlar Ökten ile7. Kez nikah masasına oturacak. Seda Sayan birlikte çalıştığı Çağlar Ökten den evlenme teklifi aldı. 59 yaşındaki Seda Sayan kendisinden 25 yaş ufak olan Çağlar Ökten'in Sevgililer Gününde ettiği evlenme teklifine evet yanıtını verdi. Çağlar Ökten'in Beyoğlu'nda bir mekanda Seda Sayan'a bir anda tek taş yüzük çıkartarak evlenme önerilerinde olduğu öğrenildi.

Teşkilat'a Yeni Gelen Oyuncu Tüm Dengeyi Bozdu! Murat Yıldırım Dayanamayıp Diziden Ayrılabilir! Teşkilat'a Yeni Gelen Oyuncu Tüm Dengeyi Bozdu! Murat Yıldırım Dayanamayıp Diziden Ayrılabilir!

Seda Sayan'ın evleneceği Çağlar Ökten kimdir?

35 yaşında olan Çağlar Ökten aslen Mersin Tarsus'ludur. Babası elektrik teknisyeni annesi ise ev hanımıdır.  İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarından mezun olduktan sonra Klasik Türk müziği eğitimi de almıştır. Çağlar Ökten hala profesyonel anlamda müzik kariyerini sürdürmektedir.

Seda Sayan evlilik haberlerini hemen yalanladı

Çağlar Öktem ile evlilik haberleri gündeme bomba gibi düşen Seda Sayan açıklaam gereği duydu. TV8 ekranlarında yayınlanan 2 Sayfa programına açıklamada bulunan Seda Sayan her ay diğer birisi ile  sevgili olarak anıldığını söyleyerek Çağlar Öktem ile rastgele bir gönül temasının olmadığını söyledi. Çağlar'ın kendisinin orkestrada solisti olduğunu bildiren Seda Sayan aynı vakitte sahnede de vokalisti olduğunu ve bu amaçla eş güdümlü çalıştıklarını söyledi. Yeni albüm hazırlığı içersinde olduğunu ifade eden Seda Sayan diğer bir şey olmadığını dile getirdi.

Seda Sayan'ın evlilikleri 

ilk evliliğini 1987 senesinde Rıdvan Kılıç'la yapan, son eşi Onur Şan'dan 2010'da boşanan şarkıcı Seda Sayan, eş güdümlü çalıştığı müzisyen Çağlar Ökten'den sahnede evlilik öneriyi aldı. 59 yaşındaki Seda Sayan 1990 - 1995 yılları arasında Sinan Engin'le evli kaldı ve bu evlilikten Oğulcan Engin isminde bir erkek evlat dünyaya getirdi. 

Seda Sayan, 30 Aralık 1961'de İstanbul'da doğdu. Gerçek adı Aysel Gürsaçer olan sanatçı, müzik dünyasındaki çıkışını 1980li senelerde yaptı. "Ah Geceler", "Bebeğim", "Ben Sana Demedim mi", "Sensizliğe Yanarım" ve "Var mısın" gibi parçalarla çıkış yaptı. Uzun bir süredir televizyonların sabah kuşağında kadın programı yapmakta olan sanatçı çoğu dizide oyuncu olarak yer aldı.