Bu akşam yeni  bölümü ile ekranlarda olan Çocukluk dizisi sonunda Ali Kaan Ümit umutevine  yeni gelen misafir kim ? Çocukluk  yeni  gelen Kapıyı çalan Misafir kim? gerçek adı ne ?sorulara şu sıralar çok merakla araştırılıyor. Mavi ve bambi'nin çocukluk d

Bu akşam yeni  bölümü ile ekranlarda olan Çocukluk dizisi sonunda Ali Kaan Ümit umutevine  yeni gelen misafir kim ? Çocukluk  yeni  gelen Kapıyı çalan Misafir kim? gerçek adı ne ?sorulara şu sıralar çok merakla araştırılıyor. Mavi ve bambi'nin çocukluk dizisinde yeni gelen kıza nene olarak seslenmeleri sonrasında herkes Çocukluk dizisi nene kimdir? çocukluk dizisi yeni gelen kız çocuğu kimdir?

Fox TV ekranlarında bu akşam 3. bölümü ile karşımıza çıkan medyapım yapımcılığı ile sunulan ve başrollerinde Erdal Beşikçioğlu , Burcu Özberk de çocuk oyuncu Beren gökyıldız'ın karşımıza çıktığıÇçocukluk dizisine yeni gelen Misafirin kim olduğu ve Çocukluk yüzü gözü mavi rengine boyanan kapıyı kırarcsına çalan yeni misafir  kimdir soruları dizinin hemen bittiği şu dakikalarda merakla araştırılıyor.Çocukluk dizisine bu akşam  nene lakaplı Gencecik bir oyuncu dahil oldu. Mavi boyaya Boyanmış şekilde Ali Kaan Umut evi kapısını aşındıran dini oyuncu kim?

Ali Kaan Umut evine bu akşam dahil olan yeni oyuncu kim olduğu hakkında net bir bilgi elimize geçmese de nene diye seslenilen  yeni Misafirin kim olduğu konusunda elimizde bilgi geçmesi akabinde sizlerle paylaşacağız.

Çocukluk dizisine katılan karakterin ipek çiçek olacağı gözler önüne serilirken Çocukluk dizisi Nene Mahir boztepe'nin belalısı olarak dizide karşımıza çıktı. Eli yüzü boyalı şekilde Ali Kaan Umut evine gelen Nene evlatlık verildiği aileden hiç memnun olmaması sayesinde Başını belaya sokmuş ve bakıcısının da ona sahip çıkmaması sonrasında dışarıda kalmıştır. Zorla bir aileye verilen nene evine geri dönmüştür. Mavi ve Boz diye ablalık yapacak olan nenenin Bir gözü görmemekdedir