Türkiye’nin oyuncu yetiştirme merkezlerinden birisi olan BKM bünyesinde kurulan BKM Mutfak tarafından yapılan ilk Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibi büyük bir başarı yakalamıştır. Günümüzün çok sayıda öne çıkan isminin çıkış noktası haline gelen Çok Güzel

Türkiye’nin oyuncu yetiştirme merkezlerinden birisi olan BKM bünyesinde kurulan BKM Mutfak tarafından yapılan ilk Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibi büyük bir başarı yakalamıştır. Günümüzün çok sayıda öne çıkan isminin çıkış noktası haline gelen Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibi uzunca bir süredir televizyona ara vermiştir. Yılmaz Erdoğan önderliğinde Çok Güzel Hareketler Bunlar ikincisi ile yeniden televizyon ekranlarında yer buluyor. Yenilenmiş, güçlü ve enerjik kadrosu ile dikkat çeken Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekibi 22 kişiden oluşan oyuncu çeşitliliğiyle birbirinden eğlenceli skeçleri sahnelemektedir. Bu ÇGHB 2 skeçlerinde adını duyurmayı başarmış oyunculardan birisi de Fatih Öztürk’tür. İlk çıkış noktasının Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 olması nedeni ile hakkında bilgi araması yapılmaktadır. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Fatih kimdir internette ekiple ilgili aratılan en popüler sorulardan birisidir.Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Fatih Öztürk, oyunculuk eğitimini üniversite düzeyinde konservatuvarda alan isimlerden birisidir. İlk, orta ve lise düzeyi eğitimini İstanbul’da tamamlamıştır. Üniversite eğitimi için İstanbul’dan ayrılan Fatih Öztürk üniversiteyi, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi’nin İşletme Bölümü’nde okumuştur. 2008 yılında ise buradan mezun olduktan sonra oyunculuk isteğiyle Eskişehir Üniversitesi Konservatuvar Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Burada gördüğü oyunculuk eğitimi ile kendisini oldukça geliştiren Fatih Öztürk, mezuniyetinin hemen ardından yolu BKM Mutfak ekibiyle kesişmiştir.

Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı” Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı”


Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Fatih Öztürk, BKM Mutfak ekibine 2018 yılında katılım gerçekleştirilmiştir. Bununla birlikte Fatih Öztürk’ün oyunculuk kariyerindeki en önemli fırsatlardan birisi de 3 yıl boyunca BP markasının televizyon reklamlarında Mustafa Sandal ile birlikte rol almasıdır.Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Fatih Öztürk Nereli?Son 2 yıldır en çok izlenen televizyon eğlence programlarından birisi olmasından mütevellit ekipte yer alan her üyenin büyük bir ün kazandığı Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekibi üyelerinden birisidir. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Fatih Öztürk nereli en çok merak edilen sorulardan birisidir. Fatih Öztürk İstanbul’un Şişli ilçesinde dünyaya gelmiştir.Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Fatih Öztürk Kaç Yaşında?ÇGHB 2 ekibi oyuncu ve yazar ekibinde yer alan Fatih Öztürk, İstanbulludur. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Fatih Öztürk kaç yaşında araştırması yapanlar için oyuncunun doğum tarihi 17 haziran 1984 olarak belirtilmektedir. Yani başarılı oyuncu Fatih Öztürk 2020 yılında 36 yaşındadır.