Çukur final bölümüne Yamaç ve Sena son sahne damga vurdu: Yanındakiyle yaşar aklındakiyle ölürsün

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur final bölümü ile dün akşam ekranlara veda etti. Çukur'un final sahnesinde Sena sürprizi izleyicileri ekran başına kilitledi.

Dizi Haberleri 08.06.2021 - 10:35 08.06.2021 - 10:48 Volkan Arık

Show TV ekranlarında Pazartesi akşamlarının reyting rekortmeni dizisi çukur final bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Çukur final bölümünde özellikle son sahne izleyenleri ekran başına kilitledi. Dilan Çiçek Deniz Çukur'un final bölümünde ekranlara geri dönerken Yamaç'la olan son sahneleri Herkesi gözyaşlarına boğdu. Sosyal medyaya damga vuran sahne ile ilgili olarak sosyal medya kullanıcıları “Yanındakiyle Yaşar aklındakiyle ölürsün” yorumları yaptı.

Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak köstengil, Perihan Savaş, Necip Memili gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Çukur dizisi dün akşam ekranlara gelen final bölümü ile izleyicilerine veda etti. Reyting rekortmeni dizinin son bölümü çok konuşulacak. Çukur Veda bölümünde dizinin ölen birçok karakteri geri geldi. Onlardan biri de Dilan Çiçek Deniz'in hayatı verdiği Sena karakteri oldu. Sena dizideki ölüm sahnesi ile izleyicileri gözyaşlarına boğduğu gibi geri geldiği sahne de herkesi ağlattı. Yamaç ve Sena’nın kavuşma sahnesi sosyal medyanın da gündemine oturdu.

YAMAÇ VE SENA KAVUŞTU SOSYAL MEDYADA YORUM YAĞDI

Çukur dizisinin veda bölümünde Yamaç ve Sena yeniden bir araya geldi. Dizide daha önce ölen karakterler de final sahnesinde izleyici karşısına çıktı. Ercan Kesal, Öner Erkan, Mustafa Üstündağ, Dilan Çiçek Deniz final sahnesi için yeniden ekranlara dönerken özellikle Yamaç ve Sena’nın bir araya gelmesi sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Sosyal medya kullanıcıları bu sahneye “Yanındakiyle yaşar, aklındakiyle ölürsün yorumları” yaptı. Çukur dizisinde Yamaç'ın eşi olan Sena, Yücel’in kurbanı olmuş Yamaç Sena'nın ölümünden sonra aklını yitirmişti. Sena'nın ölüm sahnesi de Türkiye'de en çok konuşulan dizi sahnelerinden biri olmuştu.

cukur-final-bolumune-o-sahne-damga-vurdu

ÇUKUR VEDA BÖLÜMÜ REYTİNGLERDE ZİRVEDE

Show TV'de pazartesi gecelerinin vazgeçilmezi çukur veda bölümü ile dün akşam ekranlara bir kez damga vurdu. Çukur veda bölümü reytinglerde de bütün kategorilerde zirveye oturmayı başardı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@