Cüneyt Özdemir kiminle evli? Cüneyt Özdemir karısı kim? Cüneyt Özdemir karısını kiminle aldattı? Deniz Çakır ile Cüneyt Özdemir aşk mı yaşıyor? Bircan Bali son zamanlarda yaptığı yorumlarla sosyal medyada tepkileri toplayan son olarak da kendisini eleşti

Cüneyt Özdemir kiminle evli? Cüneyt Özdemir karısı kim? Cüneyt Özdemir karısını kiminle aldattı? Deniz Çakır ile Cüneyt Özdemir aşk mı yaşıyor?

Bircan Bali son zamanlarda yaptığı yorumlarla sosyal medyada tepkileri toplayan son olarak da kendisini eleştiren sosyeteye damat olan Cüneyt Özdemir'in kirli çamaşırlarını ortaya dökerken, programda adam kayırdıklarını da itiraf etmiş oldu. Cüneyt Özdemir'in karısını aldattığını söyleyen Bircan Bali "Lokasyon lokasyon biliyoruz konuşturma bendi" dedi.

Beyaz Tv'de Söylemezsem Olmaz adlı magazin programı yapan Bircan Bali canlı yayında Cüneyt Özdemir'in karısını aldattığını açıkladı. Bircan Bali, "Beni kendine bulaştırma. Lokasyon lokasyon biliyoruz nerelerde olduğunu" dedi.Bugüne kadar pek çok magazin olayını ortaya çıkaran ancak zamana zaman yaptıkları yorumlarla ikiyüzlülükle suçlanan Söylemezsem Olmaz programında Cüneyt Özdemir'in de kirli çamaşırları ortaya döküldü.

Bircan Bali, sosyeteye damat olan Cüneyt Özdemir için "Cüneyt Özdemir uzaktan sallamayı sevdiği gibi 'Deniz'i de çok seviyor. Deniz sana yetmiyor hayatın denizlerle dolu. Beni kendine bulaştırma. Magazin programlarını ötekileştireceğim diye magazin yapma, Sana hiç laf düşmezken bu işe girme. Yoksa seni Instagram'dan açıklama yapmak zorunda bırakırım. " dedi.

DENİZ ÇAKIR MI KAST EDİLDİ?

Programın bir diğer sunucusu Seren Serengil ise "Gülşen Bubikoğlu'nun kızıyla evliydi değil mi? Senin bize çok haberin geliyor aldattığına dair. Ama biz o aileyi çok sevdiğimiz ve saydığımız için bugüne kadar çok dokunmadık." dedi.

Daha önce Beyaz Tv'de Cüneyt Çakır ile Deniz Çakır'ın aşk yaşadığı iddia edilmişti.