Masterchef Türkiye jüri üyesi Danilo Zanna ile 9 yıllık eşi Tuğçe Demirbilek arasında boşanma davasında nafaka krizi çıktı!

TV8'in fenomen yarışması Masterchef Türkiye'nin sempatik İtalyan şefi Danilo Zanna'nın 9 yıllık eşinden boşanma süreci çıkmaza girdi.

Masterchef jürilerinin evlilik krizleri Danilo ile sürmeey devam ediyor. 

9 yıllık eşi Tuğçe Demirbilek'ten boşanma kararı alarak gündem olan ve aldatma iddialarının manşetleri süslediği Danilo Zanna nafaka krizi yaşayanlar adını yazdırdı.

Danilo Zanna ile Tuğçe Demirbilek'in boşanma süreci nafaka nedeniyle çıkmaza girdi.

9 yıllık evliliklerini karşılıklı olarak anlaşmalı ile bitirme kararı alan ve dava açan Danilo Zanna ve Tuğçe Demirbile çiftinin boşanma davası nafaka yüzünden çekişmeliye döndü!

Tazminat miktarı konsunda anlaşmazlığ düşen çiftin davası çıkmaza girdi.

Burak Deniz Adana'yı Karıştırdı! Mahkemelik Oldu! Emre Yusufi Kimdir? Nilperi Şahinkaya Kararını Verdi! Burak Deniz Adana'yı Karıştırdı! Mahkemelik Oldu! Emre Yusufi Kimdir? Nilperi Şahinkaya Kararını Verdi!

Ünlü İtalyan Danilo Zanna, 9 yıllık eşi Tuğçe Demirbilek'e Etiler’deki evinin yanı sıra oğlunun velayetini ve eğitim masraflarını, ayda 20 bin TL nafakanın yanı sıra boşanma tazminatı olarak 500 bin Euro vermeyi teklif etti. Ancak Tuğçe Demirbilek bu teklifi kabul etmedi ve İtalyan şeften 1 milyon Euro tazminat istedi. Boşanma süreci bu nedenle çıkmaza girdi.

Danilo Zanna'nın yarışmacılardan şarkıcı sevgilisi olduğu iddia edilen Pelin Zaman ile gizli bir aşk yaşadığı iddia edilmişti.