Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

21 Kasım 2020 Cumartesi 00:00:11

Arka Sokaklar Rıza Baba emekli oldu! Rıza Baba diziden çıktı mı? Zafer Ergin neden çıktı?

Kanal D ekranlarında 16 sezondur yayınlanan Arka sokaklar dizisinde zorunlu veda. Arka sokaklar dizisinde Rıza baba karakterini canlandıran Zafer Ergin sevilen diziden ayrılıyor. Hem Koronavirüs hem senaryo gereği 78 yaşındaki Zafer Ergin Arka Sokaklar’a veda etti. Zafer Ergin vedası tüm izleyicileri üzdü.

Arka Sokaklar dizisinde Rıza Baba şoku yaşanıyor. Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Arka Sokaklar’da Rıza baba emekliliğini istedi. Hem senaryo gereği ancak asıl olarak Koronavirüs tedbirleri nedeniyle 78 yaşında olan Zafer Ergin setlere gelmekte oldukça zorlanıyordu. Bu sebeple Arka Sokaklar dizisinde şok bir veda yaşandı. Zafer Ergin sevilen diziden ayrıldı.

Arka Sokaklar Rıza baba emekli oldu!

Ekranların yaşayan efsane dizisi Arka Sokaklar’da Rıza baba emekli oldu. Yayınlandığı ilk günden beri Emniyet müdür olan Rıza baba karakteri sevilen diziye veda etti. Özellikle Koronavirüs tedbirleri nedeniyle 78 yaşında olan Zafer Ergin şimdilik Arka Sokaklar dizisine veda etti. Rıza Baba döner mi tekrar diziye katılır mı bilinmez Koronavirüs geçene kadar Rıza Baba dizide yer almayacak.

Zafer Ergin Arka Sokaklar’dan ayrıldı!

İlk bölümden itibaren kadroda olan 10 oyuncudan biri olan Zafer Ergin, Arka Sokaklar dizisine veda etti. Rıza Bab resmen emekli olarak polislikten ayrıldı. Peki Zafer Ergin yeni sezonlarda olacak mı Zafer Ergin Arka Sokaklar’a dönecek mi merak ediliyor.

Pandemi geçene kadar yok!

78 yaşındaki ünlü oyuncu Zafer Ergin, Pandemi geçene kadar dizide yer almayacak. Arka Sokaklar Rıza Baba’nın dönüşü Emniyette emniyet müdürü kalmamasıyla emekliliği iptal edilerek tekrar dönebilir ancak şu anlık Zafer Ergin sevilen diziye veda etti.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı