Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinden Ayrıldı O Diziye Katıldı!

Başrollerinde Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un yer aldığı TV8'in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir'den bir ayrılık daha yaşandı. Dizi de bu sezon ayrılan ayrılana! Doğduğun Ev Kaderindir dizisi bu sezon ayrılan oyuncuları yeni giren oyuncuları ile heyecan dorukta devam ediyor.

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinden Ayrıldı O Diziye Katıldı!
Başrollerinde Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un yer aldığı TV8'in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir'den bir ayrılık daha yaşandı. Dizi de bu sezon ayrılan ayrılana!

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi bu sezon ayrılan oyuncuları yeni giren oyuncuları ile heyecan dorukta devam ediyor. TV8'in tek dizisi olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde bir ayrılık haberi daha geldi. Daha önce dizinin Müjgan karakterine hayat veren oyuncusu Zeynep Kumral diziden ayrılmıştı.

Geçtiğimiz günlerde Doğduğun Ev Kaderindir dizisine Erkan Petekkaya'nın gireceği açıklanmıştı. Diziden bu haberin üstüne bir ayrılık haberi geldi.

STAR TV'NİN DİZİSİNE GEÇTİ!

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde bir ayrılık haberi daha geldi. Dizinin Kibit'i Helin Kandemir diziye veda etti. Helin Kandemir Star Tv'nin yeni dizisinin kadrosuna katıldı. Helin Kandemir O3 Medya'nın Star Tv Kağıt Ev adlı diziye Cemre karakteri ile dahil edildi.Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu'nun yer aldığı Kağıt Ev dizisine Bülent Gültekin, Çetin karakteri ile Nejat Uygur, Mert karakteri ile Tuğçe Aykut, İnci karakteri ile ve Bulut Teker ise Melisa karakteri ile dahil oldu.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR DİZİSİNE YENİ OYUNCU

Doğduğun Ev Kaderindir dizisine yaşanan ayrılığın yerine yeni isimde dahil edildi. Diziye Kırmızı Oda dizisinden Erkan Petakkaya katıldı.

Diziye bu sezon ayrıca Engin Öztürk ve Ebru Cündübeyoğlu katılırken diziden Zeynep Kumral diziden ayrılmıştı. Gülseren Budaycıoğlu'nun romanından uyarlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi final söylentilerine rağmen hala ayakta kalmaya savaşıyor.

 

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2021, 12:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER