Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

13 Eylül 2020 Pazar 02:00:57

FOX TV Yayın akışı Savaşçı bu akşam var mı yok mu? FOXPlay – Savaşçı yeni sezon ne zaman başlayacak

Savaşçı yeni bölüm bu akşam var mı yok mu? Savaşçı yeni sezon ne zaman? Fox TV ekranlarında ve FoxPlay 'de yayınlanan Savaşçı dizisi 13 Eylül yeni bölüm var mı yok mu? Savaşçı yeni sezon ne zaman başlayacak? FOX ekranlarında yayınlanan Savaşçı yeni sezon ne zaman?

Savaşçı yeni bölüm bu akşam var mı yok mu? Savaşçı yeni sezon ne zaman? Fox TV ekranlarında ve FoxPlay ‘de yayınlanan Savaşçı dizisi 13 Eylül yeni bölüm var mı yok mu? Savaşçı yeni sezon ne zaman başlayacak? FOX ekranlarında yayınlanan Savaşçı yeni sezon ne zaman?

Savaşçı yeni sezon ne zaman başlayacak?

FOX TV ve akabinde FOX Play de yayınlanan ve sezonlardır belirli izleyici kapasitesinin gün gün üzerine çıkan Savaşçı yeni bölümleri ile ekranlara merhab demeye hazırlanıyor. Savaşçı reyting savaşlarında yerini almaya azırlanırken uzun zamandır sorulan Savaşçı yeni sezon ne zaman başlayacak sorusu da net olarak yanıtına ulaşıyor. Peki, Savaşçı yeni sezonu ne zaman yayınlanmaya başlayacak? Savaşçı yeni sezonunda neler yaşanacak? Savaşçı yeni sezonunda oyuncu kadrosuna hangi isimler dahil olacak? İşte detaylar…

FOX TV’nin 2017 senesinden bu yana Söz dizisi ile eş zamanlı başlayan ve adeta kapışan dizi Savaşçı yeni sezonu için geri sayım başladı. Bilindiği üzere Söz dizisi final yapma kararı alması akabinde Savaşçı  dizisi 2. sezonuna da devam ediyor. Pandemi süreci nedeniyle ekran yolculuğuna ara vermek zorunda kalan sevilen dizi, hayranlarıyla buluşmak için gün sayıyor. Pazar akşamlarına damga vuran Savaşçı dizisi hakkında unutulanları detaydan önce bi hatırlatalım dedik. Yönetmenliğini Osman Taşçı ve Şafak Bal’ın birlikte üstlendiği, senaryosunu Süleyman Çobanoğlu’nun kaleme aldığı Türk polisinin yaşamını anlatıldığı dizi olup, 2017 senesinden bu yana doğruluğundan şaşmamış ve her zaman da kaldığı yerden kaldığı şekilde izlenmeye devam etmiş askeri dizidir. Berk Oktay; Murat Serezli; Sarp Levendoğlu’nun başrollerinde oynadığı dizi yapımclığı ise Limon Fİlm imzası taşımaktadır. 

Kılıç Timi’nin kahramanca çarpışmasının konu edindiği bu muhteşem yapıt son bölümünde yaşananlar akabinde herkes Yüzbaşı HAydar’ın akıbetiniaylardır merak ediyor. Bilindiği üzere Türk Üssü’den bomba yüklü aracı imha ederken infilak etmesi sonrasında Yüzbaşı haydar ‘a ne oldu sorusu sorulmaa devam ediyor. Bu olay ile alakalı karargaha çok önemli bir haber gelmiştir ve herkes te bu durumda napacağını düşünmeye başlamıştır. Kopuz Abay hemen bir planı devreye sokarken Kılıç Timi’ni de 2 ye bölmüştür. Kopuz Albay ve Kutalmış Paşa karargahta, büyük bir tedirginlikle timden gelecek haberi beklerken, Kılıç Timi her şeyden habersiz kendileri için hazırlanmış tuzağa adım adım yaklaşmaktadır…

SAVAŞÇI OYUNCULARI

Berk Oktay (Yüzbaşı Kağan Bozok), Murat Serezli (Albay Halil İbrahim Kopuz), Sarp Levendoğlu (Yüzbaşı Haydar Bozkurt), Gaye Turgut Evin (Teğmen Çiğdem Ülgen), Doğan Bayraktar (Üstçavuş Selçuk Yenilmez), Ali Tarık Fındık (Astsubay Çavuş İlyas Karaca), Sertan Erkaçan (Üsteğmen Fazıl Batur Gökbudak), Serhat Nalbantoğlu (General), Ersin Olgaç (Doğan Bayındır), Nazan Diper (Selver Bozok), Ogeday Girişken (Astsubay Çavuş Demir Döğer), Anıl Altınöz (Merlin), Serkan Kuru (Astsubay Başçavuş Ali Çekiç), Şahverdi Ali Eren (Seyfi), Esma Soysal (Başak), Bahadır Buyruk (Astsubay Çavuş İlhan Yazır), Yiğit Anıl Dinkçi (General Emir Astsubay), Melih Akdemir (Ersin), Eylül Toros (Burcu Hemşire), Elit Andaç Çam (Gökçen), Belma Mamati (Esin Kutalmış), Zerrin Sümer (Akkız Bozkurt), Alp Öyken (Emekli General Mehmet Arif Kırlangıç).

Tüm dizilerin yeni sezonu başlaması ile birlikte Savaşçı dizisinin başlamaması herkesi merakta bırakmışken sosyal medya Ekim ayında başlayacak denilmişti. Ancak FOX TV yapımcılarından yapılan son dakika açıklama ile Savaşçı yeni bölümü bu akşam ekranlara dönecek ve Herkesin kaldığı merak da son bulacak. Diziiyi severek takip edenler gerek sosyal medyadan gerekse de ntrnet üzerinden arayışları geçtiğimiz haftalarda bekleyiş heyecanının dozajını git gide arttırmşken Savaşçı Yeni bölüm neler olacak aramaları da takip edildi.  

Savaşçı yeni bölüm ne zaman?

Savaşçı yeni sezon bölümleri 13 Eylül Pazar gününden itibaren seyirciyle buluşmaya başlayacak.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Gündem

Halil Sezai Serbest Bırakıldı!

← yazdı30 Ekim 2020
Yukarı