Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

16 Ekim 2020 Cuma 16:55:03

Sol Yanım dizisi konusu ne? Sol Yanım oyuncuları kimler

Star TV'de yayınlanacak olan Sol Yanım dizisinin detayları belli oldu. Yapımını BKM'nin üstlendiği yeni dizinin kadrosunda sürpriz bir şekilde Yemin dizisinden ayrılan Özge Yağız da yer alıyor. Bugün de çekimlerinden yeni karelerin yayınlandığı Sol Yanım dizisinin detayları da çok merak edildi. Peki Sol Yanım dizisi konusu ne? Sol Yanım oyuncuları kimler? Hadi gelin birlikte bakalım…

Sol Yanım dizisi konusu ne? Sol Yanım oyuncuları kimler çok merak edildi. Genç yıldızları usta isimlerle buluşturan, geçmişten geleceğe taşınan aşkların ve tesadüflerin hikayesini anlatan Sol Yanım’ın başrollerinde Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin yer alıyor.

Yeni yayın dönemi için birbirinden iddialı dizileri izleyici karşısına çıkarmayı hedefleyen Star TV’nin merak edilen dizilerinden biri de Sol Yanım oldu. kadrosuyla göz dolduran dizinin konusu da çok merak edildi. Öte yandan bugün diziden yeni kareler geldi. Peki Sol Yanım ne zaman başlayacak? Hangi gün yayınlanacak

Sol Yanım dizisinin konusu

Sol Yanım, zenginliğin tüm ihtişamını yaşadıktan sonra bir mahallede yeni hayatına alışmaya çalışan anne ve kızın sırlarının yanı sıra, görkemli ve mutlu bir hayatın simgesi olan Kutlusoy ailesinin sırlarının birbirine nasıl düğümlendiğini anlatacak.

Sol Yanım oyuncuları

Başrollerinde Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin yer alırken; dizinin kadrosunda Esra Bezen Bilgin, Deniz Barut, Taner Rumeli, Seda Akman, Benian Dönmez, Feyza Civelek, Tuğçe Açıkgöz, Ecem Atalay, Ergül Miray Şahin, Emre Dinler, Oktay Çubuk, Aleyna Şen, Yavuz Pekdiker, Demet Genç, Haydar Koyel, Celal Tak, Murat Balcı, Özgür Cem Tuğluk, Efe Taşdelen, Ayşe Kırca, Hasret Usneker gibi isimler bulunuyor.

Öte yandan Sol Yanım ne zaman başlayacak henüz belli değil. Ancak Star TV’de perşembe, çarşamba, ve salı akşamlarının boş olduğunu göz önünde bulundurursak bu günlerden birinde ekranlara gelecektir. 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Kredi

Gelir belgesiz 38000 TL kredi müjdesi!

← yazdı31 Ekim 2020
Yukarı