Doğduğun Ev Kaderindir izleyicileri kazan kaldırdı! Cemile'nin kızı Yasemin nerede?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi bu akşam 20. bölümüyle ekranlara geldi.

Dizi Haberleri 19.11.2020 - 02:29 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Doğduğun Ev Kaderindir dizisi bu akşam 20. bölümüyle ekranlara geldi. Başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un paylaştığı diziye Cemile ve Nuh'un düğünü damga vurdu. Geçtiğimiz sezonun son bölümlerinde aralarında bir elektriklenme başlayan Nuh ile Cemile bir süredir aşk yaşıyorlardı. İlişkilerini evlilikle taçlandırmak isteyen ikilinin karşısına önce Müjgan sonra Mehdi engeli çıksa da bir şekilde işler rayına girdi. Ancak bu süreçte Cemile'nin ilk evliliğinden olan kızı Yasemin'den hiç söz edilmemesi izleyenlerin tepki göstermesine neden oldu.

Çünkü Doğduğun Ev Kaderindir son bölümde; Sultan, Zeynep, Emine, Nermin ve Sakine'nin desteğiyle hazırları yapan hatta kız isteme ve kına gecesiyle de mutluluklarını taçlandıran Nuh ile Cemile dünya evine girdi. Hatta düğünlerini Müjgan ve Mehdi de katıldı. Fakat bu süreçte senaryo gereği üniversite okumak için evden giden Yasemin'in olmaması dikkat çekti.Yasemin'in olmamasına tepki yağdı!

Doğduğun Ev Kaderindir 20. bölümü izleyen herkes Cemile'nin kızı Yasemin nerede? sorusuna yanıt aramaya başladı. Hatta konuyla ilgili "Annesi evleniyor kızı yok", "İnsan annesinin düğününe gelmez mi?", "Yasemin keşke gelseydi", "Ay kızının adını bile anmıyor" gibi yorumlar geldi.

Öte yandan Doğduğun Ev Kaderindir dizim ikinci sezonuna başlarken kadroda bir takım ayrılıklar yaşandı. Hikayenin gidişatında yer almayan isimlerden biri de Cemile'nin kızı Yasemin oldu. Teyzesi Müjgan'ın her daim arka çıktığı, paraya ve kıyafete bir hayli meraklı olan Yasemin evdeki herkesin göz bebeğiydi. Hatta Kibrit'in eve ve onun olmasını hayal ettiği odaya yerleşmesine bile içerlemişti. Fakat son olarak sezon finalindeki Sapanca tatilinde görülen Yasemin ne yazık ki kinici sezonda kadrosan çıkarıldı. Haliyle karakter senaryo dışı kalınca annesinin düğününde de yer alamadı.

Ancak bu durum bir hayli garip oldu. İlk evliliğinde mutsuz olmuş, hayata kızı sayesinde tutunmuş ve onun için çabalayan Cemile'nin bir anda kızı Yasemin'den bahsetmemesi hatta onsuz evlenmesi herkesi şaşırttı.

Doğduğun Ev Kaderindir'in ilerleyen bölümlerinde bu durumun düzelip düzelmeyeceği yoksa Yasemin'in de tarih olup olmayacağını izleyip göreceğiz....

Doğduğun Ev Kaderindir 20. bölümde neler oldu?

Zeynep ve Mehdi arasındaki gerilim Mehdi’nin Barış’ı evde görmesiyle tırmanır. Öfkesini kontrol etmekte zorlanan Mehdi önce Zeynep’in kalbini kırar sonra da acısını Nuh’tan çıkarır. Cemile ile olan ilişkisi nedeniyle Nuh’a da sırtını dönen Mehdi işi bile gözden çıkararak iyice yalnızlaşacaktır. Barış ziyareti sırasındaki alçak gönüllüğü ve yardımseverliği ile ev halkının gönlünü fetheder. Zeynep artık Barış ile her şeyi konuşabileceğini anlar.

Ancak Barış ve Zeynep’in günden güne güçlenen dostluğu kısa sürede Mehdi’nin kıskançlığının hedefi haline gelecektir. Zeynep bir taraftan Nazlı ve Mehdi’ye dair soru işaretleri ve kıskançlık hissi ile mücadele ederken bir taraftan da Cemile ve Nuh’a destek olmaya çalışır. İyice bunalıma giren Müjgan tarafından da kabul görmeyen ikiliye başta Sultan ve Zeynep olmak üzere tüm ev halkı sahip çıkar. Sonunda Cemile ve Nuh için kurulan düğün birçok sürprizi de beraberinde getirir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@