Başarılı oyuncu Nejat İşler, uzun yıllardır oynadığı Ercüment Çözer karakterine veda ettiğini bizzat kendisi duyurdu.

Tozluyaka İlk Bölümü İle Reyting Tablolarını Alt Üst Etmeyi Başardı! Tozluyaka İlk Bölümü İle Reyting Tablolarını Alt Üst Etmeyi Başardı!

Ercüment Çözer karakteri ile önce Behzat Ç.'ye sonra ise Saygı dizisine damga vuran Nejat İşler, yeni bölümleri çekilecek olan Behzat Ç.'de artık yer almayacağını duyurdu.

Ercüment Çözer karakterini canlandıran oyuncu Nejat İşler, karaktere veda ettiğini sosyal medya hesabından ''Çok sevdiğim Ercüment Çözer karakterine veda ettim. katkısı olan herkese teşekkürler. Daha yapılacak çok iş var'' ifadeleri ile açıkladı.

Karizmatik Kötü Adamlığın Türkiye Şubesi Ercüment Çözer | ListeList.com

Behzat Ç. dizisiyle hafızalara kazınan Ercüment Çözer karakteri, Blu TV'de 2 sezon yayınlanan "Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi' isimli dizinin ana karakteri olarak da yer almıştı.

Erdal Beşikçioğlu'nun geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Behzat Ç.'nin tam kadro olarak yeni bölümleriyle geri döneceğini söylemesi üzerine Nejat İşler'in bu kararı dizi fanlarını üzdü.

Bee Haber on Twitter: "Nejat İşler, Behzat Ç. dizisinde hayat verdiği ' Ercüment Çözer' karakterine veda ettiğini açıkladı. https://t.co/ihNHHkjAce" / Twitter