Son olarak ekranların en çok konuşulan dizisi Mahkum'da oyunculuk şöleni yaşatan başarılı oyuncu İsmail Hacıoğlu'nun yeni aşkı Aslıhan Gürbüz oldu.

Ekranların harika çocuğu olan İsmail Hacı oğlu Masumlar Apartmanı'nda da rol alan oyuncu Aslıhan Gürbüz ile birlikteliğe başladı.

Sosyal medya hesabından tatilinden kareleri paylaşan Hacıoğlu, ilişkisi hakkında paylaşım yapmadı ancak haber tüm basının ve sosyal medyanın gündemine girdi.

İsmail Hacıoğlu Mahkum'da iki karakteri canlandırıyor! İsmail Hacıoğlu kimdir, kaç yaşında?

FOX TV ekranlarında yayınlanan Mahkum dizisinin Savaş ve Barış'ı İsmail Hacıoğlu sezon boyunca muhteşem oyunculuğu ile gündemde kalmıştı ki şimdiki sezon arası haberi "aşk" oldu.

Hacıoğlu ve Aslıhan Gürbüz'ün aşk yaşadığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Aslıhan Gürbüz ile İsmail Hacıoğlu, Karadeniz tatilleri sırasında birlikte görüntülendiler. Beklenenin aksine güney sahillerinde değil de Kadeniz'in güzellikleri arasında yakalanan yeni çiftim huzurlu bir tatilin tadını çıkardığı konuşuluyor.

Aslıhan Gürbüz kimdir, kaç yaşında, hangi dizlierde oynadı? - Son Dakika Haberleri Milliyet

2020 yılında meslektaşı Merve Çağıran ile yasak aşk yaşadığı gerekçesiyle Duygu Kumarki ile evliliğini noktalayan İsmail Hacıoğlu, yeni sevgilisi Aslıhan Gürbüz ile çıktığı tatilin Instagram'dan karelerini yayınladı fakat herhangi bir birliktelik açıklaması yapmadı.

Perihan Savaş da Yaşanan Yoksulluğa Ve Yoksunluğa İsyan Etti! "Burası Türkiye Ve Biz Türk'üz" Perihan Savaş da Yaşanan Yoksulluğa Ve Yoksunluğa İsyan Etti! "Burası Türkiye Ve Biz Türk'üz"