Elif Domaniç yatak odası partisi sosyal medyada infial yarattı. Elif Domaniç yatak odası partisi en fazla konuşulanlar arasına girmiş durumda. İstanbul sosyetesi yine yaptı yapacağını. Peki Elif Domaniç kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte detaylar

Elif Domaniç yatak odası partisi bugün bir hayli konuşulmuş durumda. İnanılmaz ve sıradışı olan bu partide bir çok tabu da yıkılmış durumda. Sosyal medyada ortaya dökülen kareleri ise gün yüzüne çıkartan kostüm yönetmeni Elif Domaniç ‘Yatak Odası’ temalı sıra dışı bir parti organize etti. Peki Elif Domaniç kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte detaylar 

Elif Domaniç yatak odası partisi izle! 

Elif Domaniç kimdir, nereli, kaç yaşında? Elif Domaniç yatak odası partisi izle! Yarı çıplak halde... Eşi yönetmen Can Evrenol ile eş güdümlü katılan Elif Domaniç’in partisine daha evvel birlikte çalıştığı çoğu isim de katıldı.  Partide Elif Domaniç’in yapmış olduğu kıyafetleri giyen erkek dansçıların performansı ise ilgi çekti. Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde dansçıların figürleri partiye gelenlerin takipçileri doğrultusundan büyük ilgi gördü.  Ayrıca partide Elif Domaniç’in kostümlerini giyen mankenlerin bulunduğu Domaniç’in meslekte 10. senesine dair bir film de gösterildi. 

Elif Domaniç kimdir, kaç yaşında, nereli?

Elif Domaniç ülkemize Amerikan tarzı partileri getirmiştir. Aynı zamanda moda tasarımcısı ve alışveriş editörü olarak çalışmaktadır. 

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!

Sosyal medyada ise fenomen bir isim olarak ön plana çıkıyor. Sıradışı kişiliğe sahip olan Elif Domaniç 1985 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır.  Elif Domaniç 36 yaşındadır. Elif Domaniçİç giyim tasarımları ve filmlerde kostüm ve sanat yönetmenliği yapması ile ünlenmeye başlamıştır. 2021 senesinde kendi markası İçin fantezi kıyafetiyle İstanbul sokaklarında Gezmesi ile ve sosyal medyada yayınladığı klip ile sosyal medyayı yıkmıştır.