ATV ekranlarının gözde programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'in yeni sezonuna geri sayım başlamıştı ki, magazine düşen bir haber heycanı doruğa çıkarttı.

15. sezonu ile 29 Ağustos'ta yayın hayatına başlayacak olan  Müge Anlı ile Tatlı Sert'i izleyenler, söylenilenler doğru ise gözlerine inanamayacak..

Müge Anlı, geçtiğimiz sezon finalinde beklenen müjdeyi vererek İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile 2. kez nikah masasına oturmuştu ki imzayı attıktan sonra uzun süre ortalarda görünmemesi ile dikkat çekmişti.

İşte Müge Anlı'nın bu arada neden gözlerden uzak durduğu da çok konuşulacak bir iddia magazin sayfalarına düştü.

Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi? Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi?

Merak edilen Müge Anlı'nın neler yaptığı ise hakkında ortaya atılan bir iddia ise sosyal medyayı ikiye böldü. Çünkü söylenenlere göre yeni eş Şinasi Yüzbaşıoğlu Anlı'dan dudak estetiği ve yüzüne birkaç hafif dokunuş istedi.

Durum bu olunca da takipçilerinin bazıları Müge Anlı'nın böyle şeylere hiç ihtiyacı olmadığını bazıları da istediğini yaptırabileceğini çünkü her haliyle güzel olduğu yorumunu yaptı.

Şimdi ise heyecan içinde Müge Anlı'nın yeni hali bekleniyor.