Erkan Petekkaya yeni filmi 2022 yılı içerisinde gösterime girecek. Erkan Petekkaya yeni filmi 'Filme Gel' için okuma provaları başladı. 

Erkan Petekkaya yeni filmi 2022 yılı içerisinde gösterime girecek. Erkan Petekkaya yeni filmi 'Filme Gel' için okuma provaları başladı. Uzunca bir süredir ekranlardan ayrı kalan Erkan Petekkaya aradan geçen zaman sonrasında tekrardan yeni sinema filmi ile bizlerle birlikte olmaya hazırlanıyor . Erkan Petekkaya yeni filmi 'Filme gel' için yavaş yavaş çekim aşamasına gelindiği bildirildi.

Taş Film aracılığı ile hazırlanan ve komedi filmi olarak bizlerle birlikte olacak olan Erkan Petekkaya yeni filmi Filme Gel' de Erkan Petekkaya'nın partnerinin kim olacağı şimdiiden merak konusu oldu. 

İhsan Taş’ın yönetmen koltuğuna oturduğu film de  Necmi’yi Fırat Doğruloğlu, Hüsnü’yü Levent Ülgen, Selma’yı Çilek Dilligil, Çetin’i Tolga Güleç, Seda’yı Aslıhan Karalar, Muzo’yu Orçun Kaptan Feramuz’u Deniz Hamzaoğlu canlandırırken, komedinin en hat safhalarını yaşayacağımıza eminiz. 

Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl? Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl?

Güçlü kadrosuyla dikkat çeken filmde Çetin, Necmi ve Muzaffer kafa dengi 3 arkadaştır. Üçü de aynı sektörde olduğundan üçünün de hayali aynıdır; sinema filmi çekmek…. Figüranlık yaparak hayatını idame ettiren Çetin'in en büyük hayalinin bir gün bir dizi ya da filmde başrol oynamak olduğunu söyleyebiliriz. Yurt dışından gelen ve CD satışı yapan Necmi ile Yıllar Sonra bir araya gelen Çetin ve yaşadıkları ; Ercan Petekkaya'nın yeni filminde konu edinilmiş