Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7.sezon ne zaman başlayacak? Bugün yeni bölüm var mı? İşte detaylar..

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Turgay Tanülkü ve Yalçın Hafız oğlu gibi usta isimlerin yer aldığı fenomen dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7.sezonunun ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Peki Edho ne zaman başlayacak?

Yapımcılığını Raci Şaşmaz'ın üstlendiği, yönetmen koltuklarında  Onur Tan, Zübeyr Şaşmaz ile Baran Özçaylan 'ın oturduğu ve senaryosunu ise  Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Berna Aruz tarafından kaleme alındığı salı akşamlarının fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonuna bomba gibi hazırlandı.

199.bölümü ile sezon finali yapan dizinin 200.bölümü ile yeni sezonuna merhaba diyeceği tarihin açıklanması dizi severler tarafından heyecanla bekleniyor.

edho-4

Yeni sezonunada heyecanın hiç bitmeyeceği, sürükleyici hikayesi ile bomba gibi hazırlanan dizi kadrosunu genişletmeye devam ediyor.

Berk Atan Gönül Dağı Çekimlerinde En Çok Zorlandığı Anları İtiraf Etti! Berk Atan Gönül Dağı Çekimlerinde En Çok Zorlandığı Anları İtiraf Etti!

Yeni bölüm fragmanının yayınlanmaması nedeniyle yeni sezon tarihi henüz netlik kazanmasa da salı günleri ekranda olan dizinin 28 Eylül ya da 5 Ekim tarihlerinde yeniden ekranlarda olması planlanıyor.