Esra Erol'da 15 Haziran şok olay! Ayşe İpek kocasını öldürdü suçu oğlu üstlendi iddiası bomba gibi düştü

ATV’de yayınlanan Esra Erol'da 15 Haziran 2021 yeni bölümde bomba gibi iddialar peş peşe geldi. Kocası ile barışmak için Esra Erol'da programına başvuran Ayşe İpek'in kocasını öldürdüğü iddia edildi.

Televizyon 15.06.2021 - 18:24 15.06.2021 - 18:30 Volkan Arık

ATV ekranlarının sevilen programı Esra Erol'da 15 Haziran yeni bölümü ile izleyici karşısına çıkıyor. Her gün ekrana taşıdığı olaylarla büyük Yankı uyandıran program da bir cinayet olayı daha gündeme geldi. Programda kocasını aramak için bulunan kayınpederi ve kayınvalidesinin kocasını kendisinden kaçırdığını iddia eden ve gözyaşlarına boğulan Ayşe İpek'in timsah gözyaşları döktüğü öne sürülüyor. Bugün telefonla canlı yayına bağlanan çok sayıda izleyici Ayşe hanımın eski kocasını öldürdüğünü ve suçu oğlunun üstlenerek cezaevine girdiğini iddia etti.

Esra Erol'da 15 Haziran Ayşe olayı adeta kan dondurdu. Telefonuna canlı yayına bağlanan izleyicilerin büyük çoğunluğu Ayşe'nin çocukları ile birlikte kocasını katlettiğini söyledi. Ayşe Hanım'ın şu anki kocası ise çok korktuğunu ve duyduklarından sonra kesinlikle Ayşe ile beraber olmak istemediğini söylüyor. Esra Erol'da bugün yeni bölümde işlenen bu konu daha önce gündeme gelen Kibar Ünvar olayını hatırlattı. Kibar hanım da dolandırıcılık olayı ile ilgili stüdyoya gelmiş ancak eski kocasını öldürdüğü ortaya çıkmıştı.

ESRA EROL'DA AYŞE OLAYI NEDİR?

ATV’nin fenomen programı Esra Erol'da ya eşini bulmak için ve barışmak için katılan Ayşe Hanım ile ilgili gündeme gelen iddialar adeta şok etkisi yarattı. Eşinin kendisini terk ettiğini söyleyen ve barışmak için stüdyoda gözyaşları döken Ayşe hanımın eski eşini öldürdüğü öne sürülüyor. Olay, günü eski kocasını telefonla eve çağıran Ayşe Hanım evde olmadığını söylüyor ancak görgü tanıkları ve olaya Tanık olanlar o gün Ayşe Hanım'ın evde olduğunu ve kocasını onun öldürdüğünü iddia ediyor.

ESRA EROL'DA AYŞE KOCASINI ÖLDÜRDÜ MÜ?

15 Haziran Esra Erol'da canlı yayına bağlanan çok sayıda izleyici Ayşe Hanım'ın çocukları ile birlikte kocasını öldürdüğünü ve olayın ardından da evi temizlediğini iddia etti. Hakkında cinayet iddiaları gündeme gelen Ayşe hanım ise bütün iddiaları yalanladı ve o gün evde olmadığını söyledi. Cinayeti Ayşe Hanım'ın oğlunun üstlendiği ve şu anda cezaevinde yatmaya devam ettiği öne sürülüyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@