Esra Erol'da ATV ekranlarında en çok izlenen programlardan biridir. Yayın hayatına uzun zamandan bu yana devam eden program birbirinden farklı konuları içermektedir.

Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi! Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi!
Esra Erol'da ATV ekranlarında en çok izlenen programlardan biridir. Yayın hayatına uzun zamandan bu yana devam eden program birbirinden farklı konuları içermektedir. Hata içi günlerde 16:20’de ekranlara gelen program her hafta yeni konu ve konukları ağırlamaktadır. Uzun zamandan bu yana Ali D. ilgi uyandıran konuklardan biri olarak kendini göstermektedir. Programda;

  • Eşinden haber alamayanlar,

  • Çocukları evden kaçanlar,

  • Çocuklarının kaçırıldığını düşünenler,

  • Evlatlık verildiğinden ötürü biyolojik ailelerini arayanlar bulunmaktadır.


Başvurusu değerlendirilen Ali ise eşinin kaybolması üzerine program başvurusunda bulunmuştur.

Eşi Kayıp Olduğu İçin Programa Başvurdu
Ali D. ATV ekranlarında Esra Erol canlı yayınına başvuruda bulunmuştur. Acılı eş olarak ekranlara gelen Ali, eşinin ocak ayından bu yana kayıp olduğunu söylemiştir. Esra Erol konu hakkında farklı sorular sorarak konunun aydınlanmasında etkili adımlar atmıştır. Ali Bey tarafından yapılan açıklamalar;

  • Eşinin 29 Ocak’ta kaybolduğu,

  • İki çocuklarının bulunduğu,

  • Çocuklarından birinin evli olduğu,

  • Eşinin sosyal medya yüzünden kendini terk ettiği şeklindedir.


Programa Manisa’nın Akhisar ilçesinden katılan Ali Bey açıklamalarından sonra kendisi hakkında merak oluşturmuştur. Zira Ali Bey eşinin sosyal medya yüzünden kendini terk ettiğini söylemiştir. Acılı eş, karısının sosyal medyada tanıştığı birine yardım etmek istediğini düşünmektedir.

4 Yıllık Eşi Başka Bir Adama Kaçtı! Meğer..
Sosyal medya üzerinden pek çok vatandaş kandırılmaya devam etmektedir. Esra Erol’da canlı yayın içerisinde bu tür konuların üzerine değinmektedir. Böylelikle vatandaşların uyarılması sağlanmaktadır. Ali Bey tarafından yapılan açıklamalar yeni bir kandırılma vakasının ortaya çıkması yönünde tahminlere yol açmıştır.

Ali Bey, eşi Dilşad Hanım’ın bir adama yardım etmek adına kurban gittiğini düşünmektedir. İddialara göre sosyal medya üzerinden bir adam, GATA’da lösemi hastası olduğunu söylemiştir. Ali Bey’in eşi de yardım toplamak amacı ile gerek Whatsapp gerek diğer sistemler üzerinden kampanyalara imza atmıştır. Dilşad Hanım İzmir’de evli olan kızını ziyaret ettiği sırada hasta olduğunu söyleyen adam tarafından tehdide uğramıştır.

Ortaya Çıkan Detaylar Şok Etti!
4 yıllık beraberim! Esra Erol'da eşini arayan Ali bey gerçekler karşısında şok oldu! Eşiyle 4 yıldır evli olduğu sürece boyunca Dilşad eşini 4 yıl boyunca aldatmış! Evliliğinin ilk gününden beri Ali Gülhan Gürler aşk yaşamaya devam ettiğini itiraf etti.

Halen inanmıyor! Büyü yapıldı! Eşimi istiyorum!Gerçeklerin ortaya çıkması sonrası Esra Erol’da kafaların karışmasına neden olmuştur. Yardım isteyen Gülhan G. İsimli vatandaşın neden bir anda işi tehdide döktüğü merak edilmiştir. Ali Bey, haber alamadığı eşi üzerinden ciddi iddialar ortaya atmıştır. Mutlu bir evlilikleri olduğunu burgulayan adam, eşine büyü yapıldığını düşünmektedir.

Program içerisine alınan canlı telefon bağlantıları pek çok gerçeğin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Seyircileri şok eden gelişmeler yeni programların merakla beklenmesini de sağlamıştır. Sonucu ve süreci merak edenler hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programını takip etmektedir. Programın yayın saatleri ise 16:20 şeklindedir. Sosyal medya üzerinden yayınların tekrarına erişim sağlamak da mümkündür.

Esra Erol’da Büyük Krizi Yaşandı


Programa gündem olan konulardan biri de 20 yaşında olan Arife’dir. Genç kızın ailesi programa başvuruda bulunmuştur. İddialara genç kızın işe gitme bahanesi ile evden çıktığını göstermektedir. Arife bundan sonra eve geri dönmemiştir. Ailesi ise kendisinden 21 yaş büyük olan patronuna kaçtığını ifade etmektedir.

Esra Erol’da gergin anlar yaşanmasına neden olan durum Arife’nin kaçtığı Ersin Bey’in aynı zamanda komşuları olduğunu da ortaya çıkarmıştır. Arife pişman olduğu halde ailesine geri dönmek istememiştir. Canlı yayına bağlanan olay tanıkları ise Ersin Bey ile iletişim kuramadıklarını vurgulamaktadır. Arife’nin acılı ailesi ise her ne yaşanmış olursa olsun kızlarının evine geri dönmesini istemektedir. Sonuç ise merakla beklenmektedir.