FOX TV'den bomba bir dizi daha geliyor! İşte muhteşem oyuncu kadrosu ve farklı konusu ile Evlilik Hakkında Her Şey dizisi detayları..

MF Yapım imzalı,yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan'ın oturduğu, senaryosunu Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ'un kaleme aldığı FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan Evlilik Hakkında Her Şey adlı dizinin çekimleri başladı ve setten ilk kareler geldi!

BBC yapımı, ''The Split'' dizisinin uyarlaması olarak ekranana gelecek olan dizinin hazırlıkları hızla devam ediyor. Kadrosunda birbirinden başarılı isimler ile ekranlara gelmeye gün sayan dizinin oyuncu kadrosu ise şöyle;

Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Fırat Altunmeşe, Tülin Ece, Bertan Asllani, Cevdet Arıcılar, Esma Yılmaz, Rüzgar Doruk Özmü, Emine Ada Sezer, Mila Kasarcı ve Erdal Küçükkömürcü ve Sumru Yavrucuk gibi usta isimler bulunuyor.

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

evlilik-hakında

Dizide; Cevher ailesine mensup birbirinden çok farklı dört kadının ortak geçmişlerine olan tepkileri ve farklılıkları işlenecek!

Bir evliliğin bütün aşamalarının bu dört kadın  üzerinden görüleceği dizide; Çolpan (Sumru Yavrucuk) boşanmış, Azra (Gökçe Bahadır) uzun yıllardır evli, Güneş (Tülin Ece) evlilik arifesinde ve Sanem (Gökçe Eyüboğlu) ise evlilik kavramını tümüyle reddetmektedir. 

evlilik-hakkında-her-sey

Evlilik Hakkında Her Şey; aile, aşk, sadakat ve boşanma hukukunu gözler önüne getirecek hikayeleriyle ekrana gelecek.

 Çekimleri İstanbul’da devam eden dizi “Evlilik Hakkında Her Şey”, yeni sezonda FOX’ta...