TV8 ekranlarında ve öncesinde üstün başarı gösteren ve Türkiye'ye kaliteli yabancı yapımları uyarlayarak sokan Acun Ilıcalı, yine bir ilke imza atıyor. Türkiye'de daha önce  böylesi yapılmamış bir platform hazırlıyor.

TV8 ekranlarında ve öncesinde üstün başarı gösteren ve Türkiye'ye kaliteli yabancı yapımları uyarlayarak sokan Acun Ilıcalı, yine bir ilke imza atıyor. Türkiye'de daha önce  böylesi yapılmamış bir platform hazırlıyor. Yurt dışında çok çeşidi olan ve ülkemizde de para ile her ay abonelik satın alan insanların kullandığı dijital platformlar var. Bunlar en çok bilineni ve en çok aboneye sahip olanı tartışmasız ki Netflix. Netflix, pek çok başarılı dizi ve filmi bünyesinde barındırıyor. Sadece Netflix'e özel olan yapımları ise oldukça dikkat çekiyor. Ülkemizde de televizyon sektörünün öncü isimlerinden olan Acun Ilıcalı, bu konuda kollarını sıvadı. Geçtiğimiz aylarda haberini veren ve dijital platformunu duyuran Ilıcalı, heyecanla gün sayıyor. Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu dijital platformda çok sayıda başarılı yapım yer alacak. Bunun yanında geçmişte sevilen ancak günümüzde yayınlanmayan dizilerin de yenileri yayınlanacak. Bununla da kalmayıp Youtube'da bulunan başarılı isimleri bünyesine alan Acun Ilıcalı, başarılı bir işe imza atıyor. Exxen'in ne zaman kullanıma açılacağı merak konusu oldu. Exxen'in başlangıç tarihinin yanında Exxen abonelik ücretinin de ne kadar olacağı merak edilenler arasında yerini aldı. Peki, Exxen ne zaman yayın hayatına başlayacak ? Exxen ne zaman açılacak ? Exxen abonelik ücreti var mı ? Exxen abonelik ücreti ne kadar olacak ?2021 Exxen fiyatı ne kadar olacak ? Exxen abonelik ne kadar olacak ?

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu dijital platform olan Exxen, henüz kullanıma açılmadı. İzleyenlerin kullanımına açılmasa da, Exxen ile ilgili haberler çıktıkça herkes merak etmeye başladı. Exxen dijital platformunda çok sayıda başarılı yapım yer alacak. Bu yapımlarda da çok başarılı, usta isimler olacak. Exxen'de yayına başlayacak olan dizilerden Şeref Bey, oyuncu kadrosu ile göz dolduruyor. Şeref Bey dizisinde; Haluk Bilginer, Songül Öden, Ertan Saban, Devrim Yakut, Serhat Kılıç, Ahmet Rıfat Şungar, Beyti Engin, Şükran Ovalı ve Ecem Uzun gibi isimler yer alıyor. Bunun yanında 2000'li yılların en sevilen dizilerinden olan ve 7'den 70'e herkes izlediği Sihirli Annem dizisi de yeniden çekilmeye başlandı. Sihirli Annem dizisinin yeni oyuncu kadrosunda ise; Açelya Topaloğlu, Emre Altuğ, Lale Başar, Nergis Kumbasar, Hande Katipoğlu, Bülent Seyran, Tara Mcmillen, Ogeday Girişken, Eylem Yıldız, Sıla Sade, Cemre Demircan, Nisa Sofiya Aksongur ve Egemen Uysal gibi isimler yer alıyor. Bu iki merak edilen yapıma ek bir de Youtube'un en sevilen programlarından Konuşanlar, Exxen'e geliyor. Hasan Can Kaya'nın sunuculuğunu yaptığı Konuşanlar programı da yeni sezonda Exxen'de olacak. Peki, tüm bu başarılı yapımları bünyesinde bulunduran Exxen dijital platformunun aylık abonelik ücreti ne kadar olacak ? Exxen ne kadar olacak ?Acun Ilıcalı, reklamlı ve reklamsız olarak 2 farklı abonelik çeşidi sunacaklarını belirtti. 900 milyon TL civarında masraf yapılan platform, yeni bir platform olacağı için ilk aylarda ücret olacak diye konuşuluyor. İnsanlar platformu tanıdıkça, kullanmaya başladıkça ise platform kullanıcılardan ücret talep edecek. Exxen aboneliklerinin çeşitli kampanyalar ve indiirmler ile vatandaşlara çok uyguna geleceği söyleniyor.Exxen ne zaman başlıyor ? Exxen ne zaman hizmete başlayacak ?

Exxen'in 2021 yılında vatandaşlara hizmet vermeye başlayacağı söyleniyor. Exxen dijital platformu henüz hizmete başlamadı. exxen'in internet sitesi yapım aşamasında ve henüz bitmedi. Exxen, hazır olur olmaz izleyenlerin hizmetine girecek. Exxen'de yayınlanacak olan çok sayıda yapım çekimlere başladı. Birçoğunun çekimleri ise yakın zamanda başlayacak. Yeni formatlar, projeler ise yapım aşamasındadır. Exxen Ocak 2021 gibi izleyenlere hizmete başlayacaktır.