Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ve güzel oyuncu Fahriye Evcen dillere destan bir aşk ile mutlu bir hayat yaşıyorlar. Ünlü çift hem Türkiye'de hem de yurt dışında büyük bir hayran kitlesine sahip.

Murat Boz Altın Kelebek Ödülünün Zeytin Ağacı Dizisine Verilmemesine Sert Çıktı! Murat Boz Altın Kelebek Ödülünün Zeytin Ağacı Dizisine Verilmemesine Sert Çıktı!
Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ve güzel oyuncu Fahriye Evcen dillere destan bir aşk ile mutlu bir hayat yaşıyorlar. Ünlü çift hem Türkiye'de hem de yurt dışında büyük bir hayran kitlesine sahip. Hemen hemen dünyanın dört bir yanında tanınan ve oldukça büyük bir üne kavuşan ünlü çift, dizilerden aldıkları ücretler ile dudak uçuklatıyorlar. Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, baba olduktan sonra çalışmaya devam etse de eşi Fahriye Evcen devam etmedi. Oğulları Karan'a hamile kaldıktan sonra oyunculuk hayatına bir süreliğine ara verme kararı alan Fahriye Evcen hala ekranlara dönmedi. Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in oğlu Karan doğdu ancak Karan'ı bakıcıya vermek istemediler. Güzel oyuncu Fahriye Evcen bu süreçte evde kalmaya ve oğlu Karan'a bakmaya karar verdi. Oğlu Karan ile ilgilenen Fahriye Evcen tekrardan ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Ancak Fahriye Evcen'in talep ettiği ücretler adeta dudak uçuklattı. Güzel oyuncu Fahriye Evcen ekranlara dönecek ancak bütçesini çok yüksek tutuyor. Fahriye Evcen'in yeni dizisi belli oldu. Yeni dizisinin yanı sıra yeni dizisinden alacağı ücret de belli oldu. Fahriye Evcen yeni dizisinden ne kadar alacak ? Fahriye Evcen'in yeni dizisi ne ? Fahriye Evcen hangi dizide oynayacak ?Fahriye Evcen'in Yeni Dizisi Belli Oldu

Yeni dizisi belli olan Fahriye Evcen'in alacağı ücret de belli oldu. Güzeller güzeli oyuncu Fahriye Evcen'in eşi başarılı oyuncu Burak Özçivit, Kuruluş Osman dizisinde başrol oynuyor. ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisinde başrol oynayan Burak Özçivit, bölüm başına 325 bin TL ücret alıyor. Dudak uçuklatan fiyatlara çalışan ünlü çift, ekranların aranan yüzleri olmayı başardı. Burak Özçivit'in eşi Fahriye Evcen'de ekranlara geri dönüyor. Fahriye Evcen'in yeni başlayacak olan dizisi belli oldu. Dizinin çekimleri henüz başlamasa da Evcen'in alacağı ücret belli oldu. Güzel oyuncu Fahriye Evcen, yeni dizisinden bölüm başına 130 bin TL ücret alacak. İzleyenler Fahriye Evcen'in yeni dizisini merak içinde bekliyor. Fahriye Evcen çok yakın bir zamanda yeni dizisinin ne olduğunu, konusunu açıklayacak. Fahriye Evcen'in hayranları merak içinde, ünlü oyuncunun yeni dizisini ve rolünü merak ediyor.Fahriye Evcen'in Oynadığı Dizi ve Filmler

Başarılı oyuncu Fahriye Evcen ekranlara geri dönme kararı kaldı. Uzun bir süredir gelen teklifleri değerlendiren ancak içine sinen ve oğlu Karan'ı görmesini engellemeyecek bir proje arayan Fahriye Evcen, yeni dizisi için anlaşma imzaladı. Fahriye Evcen'in yeni dizisinin adı belli olmasa da Evcen'in bölüm başına alacağı ücret belli oldu. Fahriye Evcen yeni dizisi için bölüm başına 130 bin TL alacak.

Fahriye Evcen'in filmleri;

Aşk Sana Benzer,

Evim Sensin,

Sonsuz Aşk'tır.

Fahriye Evcen'in dizileri;

Asla Unutma,

Yaprak Dökümü,

Hasret,

Yalancı Bahar,

Veda,

Çalıkuşu,

Kurt Seyit ve Şura yer aldığı dizilerdir.