Ekranlarda bu sene reyting sistemi herkesi yaktı! Yazdan beridir alınan reyting oranları akılları karıştırırken finalden geçilmiyor! O iddialı diziden de final haberi gelince başrol deliye döndü!

 Star TV ile Yalı Çapkını Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?  Star TV ile Yalı Çapkını Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Ekranlarda final depremi bu sene hiç beklenmedik oyuncuları vurdu! Geçtiğimi yaz reyting sisteminin artık tamamen işlevini yitirdiğini görmüştük. Yaz aylarında reyting cihazlarının yer aldığı evlerde adeta televizyonlar açılmıştı. 

Dijital platformların giderek çoğalması televizyonları vurumuş üzerine de reyting sisteminin işlevsizliği etkilenince yaz aylarında diziler bir bir erken final yapmışt. Alınan reyting oranlarında televizyonların açılmadığı görülmüştü.

Kış sezonu geldiğinde ise beklenmedik bir şekilde durum devam etti. Geçen sezon rekor reyting oranları alan diziler bu sezon adeta neye uğradığını şaşırdı. Yeni başlayan diziler ise aldıkları oranlarla sadece tutunmaya çalıştı. 

YENİ TEKLİFLERİ KABUL ETMEMİŞTİ!

mahkum-88752-large-image-08b644ba-b408-47be-9ed0-fe59b0a7fc97-1

Pek çok iddialı yeni yapım yeni sezonda aldıkları reyting oranları ile şaşkına uğradı. İlk olarak Mahkum dizisi geçen sene kırdığı rekorlardan o kadar uzak kaldı ki neye uğradığını şaşırdı. Fox Tv dizinin fişini çekti ve final tarihini yayınladı. İsmail Hacıoğlu ve Onur Tuna'nın başrolünde olduğ dizi final yaparak ekranlara veda etmeye hazırlanırken İsmail Hacıoğlu ve Onur Tuna'nın duruma oldukça sinirlendiği iddia edildi. Fox tv'nin dizilerinin üzerini çizmesiyle bilinmesine rağmen Mahkum dizisinin aldığı kötü oranlarına rağmen uzatması da Hacıoğlu ve Onur Tuna'yı sakinleştirmedi.

Onur Tuna'nın yeni sezonda gelen teklifleri reddetmesi ancak kanalın diziyi bitirmesi kararı sonrası oldukça öfkeli olduğu iddia edildi. Tuna'nın yakın çevresine "Bir daha asla Fox Tv ile çalışmayacağım" dediği iddia edildi. Tuna daha önce de Fox Tv'de Yasak Elma ve Mucize Doktor dizilerinde başrol oynamıştı.