FOX’un sevilen dizisinden izleyicileri kahredecek haber! Oyuncular grevde, final yaklaşıyor

Fox TV'nin sevilen dizilerinden birinin daha yavaş yavaş finale doğru yaklaştığı iddia ediliyor. Ödemesini alamayan oyuncuları greve gittiği iddia edilen dizi, her an final yapabilir.

Dizi Haberleri 01.06.2021 - 14:52 01.06.2021 - 15:09 Volkan Arık

Fox TV ekranlarında bu sezon birçok iddialı dizi final yaparak ekranlara veda etmişti. Geniş izleyici kitlelerine ulaşmasına rağmen kanal ve yapım arasında çıkan krizler, aynı zamanda oyuncuların ödemelerini alamaması dizilerin sonunu getirdi. Fox TV ekranlarında yayınlanan ve çok sevilen bir diziden daha her an final haberi gelebilir. Özellikle bu dizinin final yapması izleyicileri bir hayli üzecek gibi görünüyor. Peki FOX TV'de hangi dizi de kriz var? Hangi dizi oyuncuların ödemelerini alamaması nedeniyle çekilemiyor?

İddialı dizide ödeme krizi devam ediyor

FOX TV ekranlarında ilk bölümü ile 2017 yılında yayınlanan ve 4 sezondan bu yana reyting rekorları kıran Savaşçı dizisi geçtiğimiz sezon yaşanan ödeme krizi sonrasında uzun süre boyunca ara vermiş ve Ocak ayında yeniden ekranlara dönmüştü. Savaşçı dizisi ekrana döner dönmez yeni kriz haberleri de gelmeye başladı. Dizide ilk kriz Tamer Karadağlı ve Fox TV arasında yaşandı. Tamer Karadağlı dizinin yayın tarihini kanaldan önce açıklayınca tepki çekti ve ardından açıklamasını geri almak zorunda kaldı. Çok geçmeden de Tamer Karadağlı'nın Savaşçı dizisinden ayrılık haberi geldi. Ancak dizide tek ayrılık bu olmayacak gibi görünüyor.

foxun-sevilen-dizisinden-izleyicileri-kahredecek-haber-oyuncular-grevde-final-yaklasiyor-3

Ödeme alamayan oyuncular greve gidiyor

Savaşçı dizisinden gelen son haberlere göre geçtiğimiz sezon yaşanan ödeme krizi bu sezonda devam ediyor. İddiaya göre yapımcı limon filmden ödemesini alamayan çok sayıda oyuncu diziden ayrılmayı düşünüyor. Geçen sezonda benzer sorunlar yaşanmış hatta dizinin başrol oyuncuları bile diziye veda etmişti. Yepyeni kadro ile bu sezon yeniden Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan savaşçı dizisi reytinglerde de istediğini bulamadı. İzleyicilerden eskisi gibi ilgiyi göremeyen dizinin yapımcısı da maddi anlamda krizi yaşıyor ve bu durum oyunculara, set çalışanlarına yansıyor.

foxun-sevilen-dizisinden-izleyicileri-kahredecek-haber-oyuncular-grevde-final-yaklasiyor-3-1

Savaşçı Yeni bölüm çekimleri durdu mu?

Magazin kulislerinde dolaşan iddialara göre Savaşçı dizisi oyuncuları ödemelerini alamadıkları gerekçesiyle sete çıkmak istemiyor. Hatta oyuncuların sete çıkmamaları nedeniyle yeni bölüm çekimlerinin durduğu da iddia ediliyor. Şu an için Fox TV'de stop bölümler yayınlanıyor ancak gelecek bölümlerde ne olacağı kanalın nasıl bir yol izleyeceği hala bilinmiyor. Yayınlanan ilk 4 sezonu ile ekranların en çok sevilen ve izlenen dizileri arasında yer almayı başaran Savaşçı dizisi yaşanan bu krizler sonrasında final yapmak zorunda kalabilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@