Hem başarılı bir yazar, hem başarılı bir senarist ve hem de başarılı bir yönetmen olarak başarıların ismi Gani Müjde ekranlara dönüş yapıyor...

Ayrıca hem sunucu hem de karikatürist bir kimliğe sahip olan Gani Müjde, şimdiye kadar yazdığı kitaplar, sinema ve dizi projeleri ile bir başarı hikayesi olmuş durumda ve mutlu bir haber olarak uzun bir aradan sonra yeniden dizilere dönüş yapıyor.


5 yıl aradan sonra Gani Müjde, ekibi ile birlikte bir mafya liderinin hikayesini izleyicilerin karşısına çıkartacak. Arkadaş isimli dizinin yapımcısı ise BKM olurken başrolde yer alacak isim de belli oldu.

Bir mafya lideri rolüne yakışacak şekilde Ertan Saban seçildi.

Oyuncu kadrosu henüz netleşmeyen dizinin hikayesi de oldukça ilgi çekici. Gani Müjde uzun süredir üzerinde çalıştığı projede bir dönem mafya lideri olarak birçok suça karışan bir adamın, yıllar sona hayatını değiştirme sürecini ekrana taşıyacak.

Ertan Saban’ın şimdiden hayranlarını çok heyecanlandıran Ardaş dizisi ise Show TV ekranında izleyicilerle buluşacak.

Yaz aylarında oyuncu kadrosunun tamamlanacağı düşünülen dizi Ağustos ayında izleyici ile buluşacak.

Ertan Saban Kimdir?

Ertan Saban Avlu'da kadrosunda - Magazin Haberleri | NTV

4 Aralık 1977, Üsküp doğumlu yakışıklı ve karizmatik oyuncu Makedonya Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun.

Uzun yıllar kardeşi Erman Saban ve Luran Ahmeti ile birlikte Makedonya Türk Tiyatrosu'nda çeşitli oyunlarda sahneye çıkan usta oyuncu Türkiye'ye gelerek oyunculuğa başladı.

Sultan Makamı, Sağır Oda, Savcının Karısı, Elveda Rumeli, Sakarya Fırat, Kurtlar Vadisi Pusu adlı dizilerde ve Gölgesizler, Başka Semtin Çocukları ve Limonata adlı sinema filmlerinde rol alan isim en son Ali Atay'la beraber Mutlu Ol Yeter adlı dizide rol almaktaydı.

Ertab Saban, 3 Haziran 2016 günü oyuncu Ebru Özkan'la evlenmişti.

Ertan Saban konuşulacak karakteri canlandıracak - SacitAslan.com

Ebru Özkan kimdir kaç yaşında eşi Ertan Saban fena yakalandı - Internet Haber

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

Ertan Saban, eşi Ebru Özkan'a hayranlık dolu gözlerle baktı - YouTube