Dün 19 Ekim 2022 Salı reyting sonuçlarında hangi dizinin yüzü güldü? Star Tv'nin yeni dizisi Gecenin Ucunda reytinglerde kaçıncı oldu?

Yeni sezon dizileri reytinglere oldukça yavaş başladı. Yaz dönemindeki tartışmalı reyting sisteminin yankıları sürüyor.

Uzun zamandır büyük bir titizlikle hazırlanan Gecenin Ucunda dizisi ekranlarda beklediği ilgiyi henüz alamasa da savaş veriyor. Peki Gecenin Ucunda reytinglerde kaçıncı oldu? Gecenin Ucunda yeni bölüm 19 Ekim 2022 reytinglerde kaçıncı sırada yer aldı?

Dün ekranlarda Kanal D'de O Kız, Star Tv'de Gecenin Ucunda, Fox Tv'de Bir Peri Masalı ve ATV'de Kuruluş Osman yankıları vardı. Peki dünün kazanını kim oldu?

Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et" Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et"

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çiftinin beraber yer aldığı Gecenin Ucunda dizisi dün akşam heyecanlı bir bölümle ekranlara gelse de reytinglerde yine istediğini bulamadı. Dünün galibi yine Kuruluş Osman oldu. Kuruluş Osman'ın hem AB'de hem TOTAL'de birinci olması yine reyting sistemini sorgulattı.

Kanal D'nin yeni dizisi O Kız ise dalgalı sonuçlarını sürdürüyor. Geçtiğimiz haftalarda varlık gösteremeyen O Kız dün akşam iç açıcı sonuçları olmasa da ilk 5'e girebildi. 

İşte 19 Ekim 2022 reyting sonuçları;

Eksran Alıntısı