Onur Büyüktopçu'nun sunumu ile Kanal D ekranlarının en sevilen yarışmaları arasında yer alan Gündüz kuşağı bayan kuşağı yarışması Gelinim Mutfakta 10 aralık günün birincisi kim oldu? 10 aralık Gelinim Mutfakta Çeyrek altını kim kazandı? sorusu her gün old

Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı” Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı”
Onur Büyüktopçu'nun sunumu ile Kanal D ekranlarının en sevilen yarışmaları arasında yer alan Gündüz kuşağı bayan kuşağı yarışması Gelinim Mutfakta 10 aralık günün birincisi kim oldu? 10 aralık Gelinim Mutfakta Çeyrek altını kim kazandı? sorusu her gün olduğu gibi Bugünde 10 Aralık tarihi için soruldu . Peki Kanal D ekranlarının sevilen yarışması Gelinim Mutfakta bu hafta elenen aday da bir taraftan merakla araştırılıyor.

Gelinim Mutfakta 10 aralık günün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 10 aralık Çeyrek altını kim kazandı? sorusunun yanıtı şu sıralar araştırılıyor. Gelinler arasında savaşın süre geldiği ve en leziz en muhteşem yemeği yapan gelin adayı o günün birincisinin Seçildiği ve toplam puanlama sistemine göre cuma günü haftanın birincisinin seçildiği ve 5 altın bileziğin sahibi olduğu Gelinim Mutfakta yarışmasında 10 Aralık'ta kim 1. Oldu sorusunun yanıtı araştırılıyor.

Gelinim Mutfakta puan durumu haftalık olarak da çok araştırılırken 10 aralık günün birincisi çok soruluyor Kayınvalidelerin verdiği puan ile başlayan yarışmada bugün bütün kayınvalideler de tam puan alan yarışmacı var mıydı?  İlayda, Aysun, Gizem ve Gamze arasındaki savaşı kim kazandı?  Gelinim Mutfakta 10 aralık günün birincisi kim oldu sorusunun yanıtı verildiği anda sizlerle paylaşılacaktır.

2018 Tarihi itibari ile yayınlanmaya başlayan 4 gelin ve 4 kaynananın adeta Savaş verdiği gelinim mutfakta yarışması ilk sezon Fatih Ürek sunuculuğunu üstlenirken sonrasında Onur büyüktopçu, Fatih ürek'in yerine geçmiştir. Yeni sezonda Onur büyüktopçu'nun sunumu ile devam eden Gelinim Mutfakta günün birincisi gelinim mutfakta 10 aralık günün birincisi yanıtlandığında sizlerle paylaşacağız