Kanal D ekranlarının ilgiyle takip edilen yarışması Gelinim Mutfakta'da yepyeni bir hafta daha başlıyor. Gelinlerin kendi aralarında büyük rekabete devam ederken kayınvalideler ise puanlamada adeta birbiriyle yarışıyor. Yeni haftada yine gelinler arasında lezzet savaşı ekran başında izleyiciler tarafından da yakından takip ediliyor. Peki, Gelinim Mutfakta 11 Nisan 2022 günün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 11 Nisan 2022 puanları nasıl oldu?

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün Nursel Ergin'in sunumuyla ekranlara gelen 4 gelinin kıyasıya yarıştığı Gelinim Mutfakta yepyeni bir haftaya daha başlıyor. Bugün de gelinler yine mutfaktaki yeteneklerini gösterecek adeta lezzet Savaşı yaşanacak. Birincilik için mücadelenin hız kesmeden devam ettiği yarışmada günün çeyrek altını kazanmak için de gelinler oldukça hırslı. Haftanın ilk gününde çeyrek altını kazanmak isteyen gelinler haftaya iyi başlamak ve öyle devam etmek istiyor. Kayınvalideler ise bugün yine kendi gelinlerinin tabağını bulmak yüksek puanlar verebilmek için adeta birbiriyle Savaş haline giriyor. Peki Gelinim Mutfakta 11 Nisan 2022 Perşembe puanları nasıl oldu? Gelinim Mutfakta 11 Nisan 2022 günün birincisi kim oldu? 11 Nisan Gelinim Mutfakta çeyrek altını kim kazandı?

11 Nisan 2022 Gelinim Mutfakta puanları

Yepyeni bir haftaya daha bağışlayan gelinim mutfakta yarışmasında her gün olduğu gibi bugünde puanlamalar izleyenler tarafından yakından takip ediliyor. Geçtiğimiz haftanın finalinde kazanan yarışmacı Miyase olmuş ve 5 altın bilezik ödülünü kazanmıştı. Yeniden büyük ödül için başlayan maratonda Gelinler oldukça heyecanlı ve hırslı. Adeta el lezzetlerini yarıştıran gelinlerden bu hafta 1. olacak isim izleyiciler tarafından da merak ediliyor. Ancak haftanın birinciliğinden önce benim birinciliği daha da merak ediliyor. Gelinim Mutfakta 11 Nisan 2022 puanları şöyle oldu;

Elif:

Yeşim:

Miyase:

Damla:

Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et" Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et"

gelinim-mutfakta-11-nisan-2022-gunun-birincisi-kim-oldu-11-nisan-gelinim-mutfakta-puanlari-2

Gelinim Mutfakta 11 Nisan 2022 günün birincisi kim?

Gelinim Mutfakta 11 Nisan 2022 kim birinci oldu çeyrek altını kim kazandı sorusunun yanıtı izleyiciler tarafından da araştırılıyor. 11 Nisan Gelinim Mutfakta günün birincisi belli olduktan sonra haberimizde olacak...