Gelinim Mutfakta 22 Şubat 2022 puan durumu belli oldu. Peki, bugün günün birincisi km oldu? Gelinim Mutfakta 22 Şubat kim kazandı, gün birincisi oldu? İşte Gelinim Mutfakta puan durumu 22 Şubat 2022!

Kanal D'de Nursel Engin’in sunumuyla ekranlara gelen Gelinim Mutfakta yarışmasında haftanın ikinci günü başlıyor. Gelinler bugün mutfakta hünerlerini gösterirken bir yandan da birbirleri ile tartışmayı ihmal etmiyor. Hatırım ikinci gününde yüksek puanlar almak ve haftanın finaline doğru avantajlı şekilde ilerlemek isteyen gelinler en iyi yemekleri yapmak ve aynı zamanda kayınvalideleri ne de ufak diyorlar vermek istiyor. Bugün kayınvalidelerin ve Nursel Engin’in yaptığı puanlama sonucunda en yüksek puanı alan yarışmacı çeyrek altının da sahibi olacak. Peki Gelinim Mutfakta 22 Şubat 2022 puan durumu nasıl oldu? Gelinim Mutfakta 22 Şubat günün birincisi kim oldu çeyrek altını kim kazandı? Gelinim Mutfakta puanları 22 Şubat 2022 ve detaylar haberimizde…

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta 871. bölümüyle ekrana geliyor. Gelinim Mutfakta'da haftanın yarışmacısı olan gelinler Yeşim, Misaye, Hasret ve Deniz Günün yemeğini yapıp en yüksek puanları almak istiyorlar. Yine bol bol sürpriz bir bölümle ekranlara gelen Gelinim Mutfakta'da puan durumu izleyiciler tarafından da çok merak ediliyor. Peki Gelinim Mutfakta 22 Şubat 2022 puanları belli oldu mu? Gelinim Mutfakta bugün kim kazandı 22 Şubat 2022? Gelinim Mutfakta puanları 22 Şubat 2022 detayları haberimizde sizleri bekliyor...

gelinim-mutfakta-22-subat-2022-puan-durumu-gelinim-mutfakta-22-subat-kim-kazandi-gun-birincisi-o-2

Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl? Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl?

Gelinim Mutfakta 22 Şubat 2022 puan durumu

Gelinim Mutfakta'da haftanın ikinci günü başladı. 4 gelin gününü yemeğini yapabilmek için mutfağa girdi ve kolları sıvadı. Gelinlerin amacı yemeği zamanında ve en iyi şekilde çıkarmak kayınvalidelerin ve Nursel Engin yapacağı puanlama dan yüksek puanlar almak. Çünkü günün sonunda en yüksek puanları alan yarışmacı çeyrek altının ödülünün de sahibi olacak. Bunun yanında bugün yüksek puan alan yarışmacılar haftanın finali içinde avantajlı hale gelecek. Gelinim Mutfakta 22 Şubat 2022 puan durumu şöyle oldu:

Miyase: 14

Deniz: 14

Yeşim: 11

Hasret: 13.

Gelinim Mutfakta 22 Şubat 2022 günün birincisi kim oldu?

Her gün bir çeyrek altın haftanın finalinde ise 5 bilezik ödülü dağıtan yarışma programı Gelinim Mutfakta'da bugün de gelinler günün en yüksek puanlarını almak ve Çeyrek altını kazanabilmek için mücadeleye devam ediyor. Gelinim Mutfakta 22 Şubat 2022 kim kazandı sorusunun yanıtını belli oldu. Miyase ve Yeşim bugün birinciliği paylaştı. Çeyrek altın ise kura çekimi sonucunda Miyase'ye gitti.