Yeni Show Tv dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi bu akşam başlıyor. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Gizem karakterini hangi oyuncu canlandırıyor? Gelsin Hayat Bildiği Gibi Gizem gerçek adı ne? Nilsu Berfin Aktaş kimdir? Nilsu Berfin Aktaş nereli? Nilsu Berfin Aktaş kaç yaşında? Nilsu Berfin Aktaş evli mi? Nilsu Berfin Aktaş yer aldığı diziler neler?

Show Tv'nin yeni dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi ilk bölümüyle bu akşam ekranlara gelmeye hazırlanıyor. 

Dizi hem konusu hem oyuncuları hem de fragmanları ile dikkat çekti. Star Tv'de Duy Beni adlı diziyle rakip olacak olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi genç oyuncularından Nilsu Berfin Aktaş dikkatleri üzerine çekti. 

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Gizem karakteri merak uyandırdı. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Gizem karakterini hangi oyuncu oynuyor?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Gizem gerçek adı ne?

Gelsin-Hayat-Bildigi-Gibi-Dizisi-Nilsu-Berfin-Aktas-Kiyafetleri

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Gizem karakterini Nilsu Berfin Aktaş canlandırıyor.

Peki Nilsu Berfin Aktaş kimdir? Nilsu Berfin Aktaş nereli? Nilsu Berfin Aktaş kaç yaşında? Nilsu Berfin Aktaş evli mi? Nilsu Berfin Aktaş yer aldığı diziler neler? 

Nilsu Berfin Aktaş Kimdir?

1998 yılında Ankara’da doğdu.

Yetenek Evi Sanat Akademisi Oyunculuk Bölümü'nden mezun oldu.

2018 yılında Show Tv'de yayınlanan Nurgül Yeşilçay, Hamdi Alkan ve Fırat Parlak’ın jüri koltuğunda oturduğu Geleceğin Starı adlı yarışma programıyla tanındı.

İlk olarak Pantene, Cornetto, Turkcell gibi reklamlarda yer aldı. 

Parlaması ve tanınması yine Show Tv'de yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk adlı dizisinde canlandırdığı Gökçe karakteriyle oldu. 

Yer aldığı yapımlar;

Benim Hayatım

Kuzey Yıldızı İlk Aşk

Rastlantı

Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi! Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi!

Geleceğin Starı