Kalp Yarası dizisinde Gökhan Alkan ile beraber rol alan Yağmur Tanrısevsin, rol arkadaşının dizinin final yapmasının ardından kendisini sosyal medya hesabından silmesiyle ilgili konuştu. Buna şaşıran oyuncu Yağmur Tanrısevsin’in açıklamaları haberimizin detaylarında.

Antakya’nın iki köklü ailesinin arasındaki bitmeyen çatışmanın ortasındaki harika bir aşk hikayesini konu alan Kalp Yarası dizisinde Ferit ve Ayşe’nin yaşadıkları konu alınmıştı. Tomris Giritlioğlu’nun imzası olan dizi 32 bölüm boyunca izleyicilerin gönüllerini fethetmişti. Ayşe ve Ferit’in temiz aşk hikayesi herkesin beğenisini toplamıştı.

Geçtiğimiz günlerde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için düzenlenmiş bir etkinliğe katılan Yağmur Tanrısevsin ‘Çocuklar bizim için çok önemli, onlar geleceğimiz. Onları sanatla buluşturmak benim için de bir mutluluk. Çocukların hayal güçleri inanılmaz, biz de onların hayal güçlerini ortaya çıkarmakta yardımcı olduk’ dedi.

Güzel Sanatlar Fakültesi’ni Marmara Üniversitesi’nde bitiren 31 yaşındaki güzel oyuncu ‘Atatürk Kültür Merkezi’nde (AKM) güzel işlerimiz oldu. Bir projem de sergi için var, seramik karo tasarımları yapmaktayım’ diyerek kendini ifade etti. Ayriyeten çocukları çok sevdiğini ve anne olmayı çok istediğini de sözlerine ekledi.

Kalp Yarası dizisi yayın hayatına 28 Haziran 2021 yılında başlayıp finalini 21 Şubat 2022 yılında tarihinde yapmıştı. Dizinin bitmesinin ardından kendisinde şaşkınlık yaratan olayla ilgili konuştu. Yağmur Tanrısevsin, final yaptıkları Kalp Yarası dizisindeki rol arkadaşı Gökhan Alkan’ın dizinin bitimiyle sosyal medya hesabından kendisini çıkarmasına ilişkin de konuştu.

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?

Profesyonel olunmalı

Yağmur Tanrısevsin, kendisinin daha profesyonel baktığını söyledi. Olayı haberlerde gördüğünü ve şaşırdığını ifade etti. İş hayatında profesyonelliğe yer vermenin önemini vurguladı.

Aslında Gökhan Alkan’ın tek takibi bıraktığı isim Yağmur Tanrısevsin değildi. Aynı zamanda Şenay Güner ve Eda Ece’nin de olduğu birkaç ismi daha takipten çıkarmıştı.

2-10

Kıskançlık iddiası

Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan’ın yakın zamanda nikah masasına oturmaya hazırlandığı da biliniyor. Çiftin arasında geçtiğimiz günlerde diziyle alakalı kıskançlık durumlarının yaşandığı da ortaya atılan iddialardan biriydi. Nesrin Cavadzade’nin, Gökhan Alkan ile Yağmur Tanrısevsin’in senaryo gereği öpüşme sahnesinin gerçekleşmesini istemediği de konuşulanlar arasındaydı.

‘Çıkan haberlere şaşkınım’

Gündemde bu haberlerin dolaşmasıyla Nesrin Cavadzade, kendi sosyal medya hesabından açıklamada bulunmuştu. Gönderisinde verdiği ifadelerde haberleri şaşkınlıkla okuduğunu şu sözlerle ifade etti:

‘‘Değerli basın çalışanları; bugün benimle ilgili haberleri şaşkınlıkla okudum. Aylardır pr çalışmaları yapan menajerlerin adımı kullanarak gündem yaratmalarına sessiz kaldım. Ama bugün hem meslek etiğime hem de şahsi hayatıma dil uzatacak kadar çizginin aşıldığını düşündüğüm için bir cevap gerektiğine kanaat getirdim. Ben kimsenin sanatına müdahale etmem. Ayriyeten oyunculuk sanatını anlamak adına önümde 20 yılım vardı ve emin olun anladım. Darısı anlamayan kişilerin başına, sevgilerimle…’’