TRT'nin reyting rekorları kıran dizisi Gönül Dağı oyuncu kadrosunda kimler var? Gönül Dağı oyuncuları kimler? Gönül Dağı konusu nedir? Gönül Dağı yeni oyuncular kimler? Gönül Dağı dizisi nerede çekiliyor? Gönül Dağı senaristi kim? Gönül Dağı yönetmeni kim? Gönül Dağı dizisi gerçek mi?

Gülsüm Ali İlhan ve Berk Atan’ın başrollerini üstlenmiş olduğu TRT'nin reyting rekorları kıran dizisi Gönül Dağı, bozkırın tam ortasında bulunmakta olan şirin bir kasabada geçen sıcak bir öyküyü anlatıyor. Gelenekleri, efsaneleri ve neredeyse unutulmaya yüz tutmuş değerleri yaşayan insanların anlatıldığı hikaye izleyenlerin de memleket hasretini gidermesine yol açıyor.

Gönül Dağı Dizisi Konusu

Gönül Dağı konusu diziye ilgi duyan kişilerce merak edilen durumlardan biri haline geldi. Dizi bir Anadolu masalı olarak tanımlanıyor. Bozkır’da yaşayanların büyük hayallerini konu edinen dizide kuzenlerin tüm engellere rağmen yaşam mücadelesi anlatılır. Dizi Mustafa Çiftçi’nin öykülerinden esinlenerek dizi haline getirilmiştir. Yazdığı tüm hikayelerde bozkırda yaşayan kişileri samimi bir dille anlatmaya başaran Çiftçi bu eserinde de bunu sürdürmeye devam ediyor.

Gönül Dağı Dizisi Oyuncuları

Gönül dağı oyuncu kadrosunda Berk Atan, Gülsüm Ali İlhan, Ege Aydan, Abdullah Yavuz Sepetçi, Semih Ertürk, Ferdi Sancar, Ecem Özkaya, Feyza Işık, Gülhan Tekin, Nuri Gökaşan, Çiğden Aygün gibi yıldız isimler bulunuyor. Ayrıca diziye her geçen gün yeni isimler dahil olmaya devam ediyor. Önümüzdeki günler içinde de Gönül dağı dizisine yeni oyuncuların katılacağı duyurulmuştu. Bu isimlerin kimler olduğu dizinin müdavimleri tarafından araştırılmaya başlandı.Gönül Dağı Dizisine Yeni Katılacak Oyuncular

Bir süredir en fazla dikkat çeken Türk yapımları arasında yer alan Gönül Dağı, TRT 1 ekranlarında sevenlerinin karşısına çıkıyor. Dizinin yapımcı koltuğunda Ferhat Eşsiz otururken, yapım şirketinin ise Köprü Film olduğu bilinir.

İlk bölümü 17 Ekim 2020 tarihinde yayınlanan dizi yayınlandığı günün en sevilen dizilerinden biri olmayı başarmıştır. Özellikle dizi kadrosunda yer alan Berk Atan, Semih Ertürk, Ferdi Sancar, Çiğdem Aygün gibi isimler diziye olan ilginin artmasına neden olurken, daha geniş bir kitleye ulaşımı kolaylaştırdı.

Gönül Dağı yeni oyuncuları da bu kadronun daha fazla güçlenmesinde etkili olan isimlerdir. Utku Ateş ve Zümre Meğreli de diziye yeni katılan isimler arasında bulunuyor. Ayrıca Ulviye Karaca ve Halil Balkanlar’da dizinin kadrosuna yeni katılan isimler arasında dikkat çekici yıldızlar olarak bulunuyor.