Gönül Dağı ve Masumlar Apartmanı hayranlarına müjde! Geri dönüyorlar

Ekranların en sevilen dizileri Gönül Dağı ve Masumlar apartmanı hayranlarına müjde. Gönül Dağı ve Masumlar Apartmanı dizileri geri dönüyor. Müjdeli haberi TRT 1 duyurdu.

Dizi Haberleri 03.07.2021 - 18:04 03.07.2021 - 18:04 Berkay Keskin

TRT 1 ekranlarında salı akşamları reyting rekorları kıran ve EDHO hariç tüm rakiplerini geçen Masumlar Apartmanı dizisi ile, cumartesi akşamları Kardeşlerim dizisiyle beraber reyting rekorları kıran Gönül Dağı dizisi geri dönüyor. Hem Gönül dağı hem Masumlar Apartmanı dizisi hayranları çok mutlu.

TRT 1'den Gönül Dağı ve Masumlar Apartmanı kararı!

TRT 1 ekranlarında sezonun en çok izlenne dizileri Masumlar Apartmanı ve Gönül Dağı kararı hayranlarını sevindirdi. Hem yeniden izlemek isteyenler, hem hiç izlemeden yeniden başlamak isteyenler için TRT 1 yaz ekranlarında yeni bir yayın akışı hazırladı. Gönül Dağı ve Masumlar apartmanı dizilerinden güzel haber geldi.

Gönül Dağı tekrarlarıyla TRT 1'de!

Hafta içi her gün TRT 1 ekranlarında Gülsim Ali ve Berk Atan başrollerinde yer alacağı Gönül Dağı dizisi yayınlanacak. Bu pazartesi itibariyle Gönül Dağı tekrarlarıyla 12.20'de TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

Masumlar Apartmanı tekrarlarıyla TRT 1'de!

Başrollerinde Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar yer aldığı Masumlar apartmanı hafta içi hergün ekrana gelecek. Pazartesi itibariyle Masumlar apartmanı 15.25'te TRt 1 ekranlarında yayınlanacak.

TRT 1 5 Temmuz 2021 pazartesi itibariyle Gönül Dağı ve Masumlar apartmanı hafta içi her gün ilk bölümüyle ekranlara gelecek. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@