Çöp Adam oyuncuları merakla araştırılırken, Çöp Adam oyuncu kadrosunun başrol oyuncuları Elçin Sangu ve Engin Altan Düzyatan hakkında sosyal medya da şu sıralar yorum yağmuru mevcut

Çöp Adam oyuncuları ekibi Geçtiğimiz hafta sete çıktı. Yoğun çalışmalar sonrasında Çöp Adam tanıtım fragmanı yayınlandı. Haftalardır merakla beklenen Çöp Adam dizisi hakkında detaylar da oluşturulmaya başlandı. Çöp dam dizisi oyuncuları merakla araştırılıyor. Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu'nun başrollerinde oynadığı Çöp Adam dizisi oyuncuları merakla araştırılırken, sosyal medya da şu sıralar Çöp Adam oyuncularından 2 başrolü birbirine yakıştırmayan izleiyici sayısı bir hayli fazla. Gerek yaşları gereği gerekse de oynadıkları dizilerin konsept farkında gereği Çöp Adam oyuncuları birbirleriyle uyuşmuyor yorumları yapılıyor. 

Üç Kuruş  dizisiyle adetaküllerinde doğan Uraz Kaygılaroğlu ilk dizi haberleri ortaya çıktığında başrol olarak açıklanmıştı. Sonrasında Kaygılaroğlu'nun diziden çekildiği haberleri ortaya atılmış ve  Çöp Adam boşrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan ile anlaşmaya gidildiği açıklanmıştı. Çöp Adam oyuncuları merakla araştırılırkeni geçtiğimiz hafta da Elçin Sangu'nun yeni projesi olduğu açıklaması Çöp Adam dizisini zirve yapmıştı.

Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi Terzi’nin Konusu Nedir? Terzi Dizisi Nerede Çekildi? Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi Terzi’nin Konusu Nedir? Terzi Dizisi Nerede Çekildi?

Çöp Adam dizisi oyuncuları olduğu kadar Çöp Adam konusu da merakla araştırılıyor. 

Tamer ve Peri'nin saplantılı aşk hikayesinin anlatılacağı Çöp Adam dizisi ne zaman başlayacağı konusunda henüz bir açıklama gelmeden izleyici Çöp Adam oyuncuları nın başarısından bahsetse de 2 başrolün birbirine uyumunu beğenmedi. 

Yağız Akaydın'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Melek Gençoğlu ve Süer Söz'ün imzasını taşıyan Çöp Adam dizisi çok ilgi görmekte. Özellikle de yayınlanan Çöp Adam tanıtım fragmanı sonrasında izleyici Çöp Adam dizisi ile alakalı yoğun bir araştırmaya girmiş gibi görülüyor. 

Aniden zengin olan Tamer ve bankacı Peri'nin hikayesinin anlatılacağı birbirlerine saplantılı bir şekilde bağlanma öyküsünün tasarlanacağı Çöp Adam dizisi Star TV'nin Yaluı Çapkını dizisinden sonra en çok güvendiği yeni dizisi olarak bizlerle olacak.

Saplantılı birey Tamer dizi de Peri'yi kaçırıp bir mahzene kapatmasıyla başlayacak olan Çöp Adam konusu gereği daha önceden hiç alışılagelindik bir hikaye gibi durmuyor.

Çöp Adam oyuncuları ise çok başarılı isimlerden bir araya gelirken Çöp Adam başrol karakterlerinin diziye uyum sağlayamayacağı düşüncesi şu sıralar mevcut. . Çöp adam oyuncularından Elçin Sangu ve Engin Altan Düzyatan'ı birbirine yakıştırmayan izleyici sayısı bir hayli yoğun gibi duruyor.

Çöp Adam çok kısa süre sonra Star TV ekranlarında başlayacak...