Gülseren Budayıcıoğlu Hikayeleri Romanları ile Türk Dizi Sektöründe Bir Ekol Oldu! Ülkedeki Televizyon Sektörüne Yön Veren Kadın Gülseren Budayıcıoğlu Kırmızı Oda'da Binnur Kaya Oynasın Dedi Çok da İsabetli Bir Karar Oldu!

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

Sevilen roman ve hikayeleri ile son yıllara damgasını vuran kadın Gülseren Budayıcıoğlu! Herkesin yazar kimliği ile tanıdığı popüler isim son yıllarda okuyucuların çok beğendiği hikayeleri diziye dönüşen bir senarist kimliği de kazanıyor. Gülseren Budayıcıoğlu, okuyucudunu çok etkileyen bir yazar iken şimdi hikayeleri izleyicileri çok etkileyen bir senariste dönüştü.  Hikayelerinin tam bir duygu seli olduğu bilinen Gülseren Budayıcıoğlu son yıllarda en çok sevilen yapımların mimarı olarak görülüyor.

Türk Televizyon Sektörü Bu Kadına Çok Şey Borçlu

Fikir ve stratejilerini yapımcılar ile paylaşan Gülseren Budayıcıoğlu diziye yön veren hikayesinin yanı sıra oynayacak karakterler ile ilgili isim önerisinde de bulunuyor. Bununla birlikte  hikaye tam ortaya çıksın diye karakterlerin tüm kişilik özelliklerini detaylı olarak anlatıyor. Gülseren Budayıcıoğlu'nun hikayesini TV'ye aktaran yayıncılar  onun fikirlerine de önem verdiğinde unutulmaz baş yapıtlar tadında projelerin ortaya çıkmasına sebep olmuş oluyor. Gülseren Budayıcıoğlu şimdiye kadar yapmış olduğu bütün önerilerinde oldukça isabetli kararlar almış olduğunu seyircilerin tepkisiyle ve izlenme oranlarıyla doğrulatıyor. 

Konuları İtibari İle Gülseren Budayıcıoğlu'nun Hikayelerinden Esinlenilerek Yapılan Projeler 

Reyting rekorları kıran bir çok dizinin mimari Gülseren Budayıcıoğlu son zamanların en çok beğenilen ve izlenilen senaristi oldu. İstanbullu Gelin, Doğduğun Ev Kaderindir, Kırmızı Oda, Camdaki Kız,  Masumlar Apartmanı, Yalı Çapkını dizileri çok büyük ilgi gördü. Çöp Adam ve Kral Kaybederse adlı projelerde yolda görünüyor. Gülseren Budayıcıoğlu, OGM Pictures ve Onur Güvenatam işbirliği ile ekranlar daha nice kaliteli baş yapıt sayılabilecek projeler izleyici ile buluşacak bekleyip görelim.