Güneşin Kızları hangi kanalda saat kaçta başlıyor? Hande Erçel ve Tolga Sarıtaş'ın başrollerinde yer aldığı Güneşin Kızları dizisi tekrar bölümleri ile yakından takip ediliyor.

Kanal D ekranlarında bir döneme damga vuran Hande Erçel, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan gibi isimlerin yanı sıra Evrim Alasya ve Emre Kınay’ın da buluşturan Güneşin Kızları dizisi yeniden TV ekranlarında yayınlanmaya başlandı. Sevilen diziyi izlemek ve kaçırmadan takip etmek isteyen izleyiciler ise Güneşin Kızları hangi kanalda hangi günler yayınlanıyor saat kaçta başlıyor sorusunun yanıtını araştırıyor.

Tolga Sarıtaş, Hande Erçel, Berk Atan, Burcu Özberk, Evrim Alasya ve Emre kınayın başrollerini paylaştığı Güneşin Kızları dizisi bir dönem TV ekranlarında fırtına gibi etmişti. Özellikle Hande Erçel bu dizi sonrasında adını geniş kitlelere duyulmuş yine Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk ve Berk Atan ekranların aranan yüzleri arasına girmişti. Güneşin Kızları dizisi tekrar bölümleri ile de ilgi, odağı olmaya devam ediyor. Peki Güneşin Kızları hangi günler saat kaçta yayınlanıyor? Güneşin Kızları dizisi hangi kanalda yayınlanıyor?

gunesin-kizlari-hangi-kanalda-hangi-gunler-yayinlaniyor-saat-kacta-basliyor

Güneşin Kızları hangi kanalda ne zaman başlıyor?

"Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma! "Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma!

Kadrosunda Evrim Alasya ve Emre Kınay gibi usta oyuncuların yanı sıra birçok genç oyuncunun da bulunduğu Güneşin Kızları dizisi ekranlara Geri dönmeye hazırlanıyor. Kanal D'de 6 yıl önce yayınlanan dizi yeniden izleyici karşısına çıkacak. Pazartesi günü tekrar bölümleri ile yeniden Kanal D ekranlarında başlayan Güneşin Kızları saat hafta içi her gün 11.00’de izleyici ile buluşuyor.

Güneşin Kızları oyuncuları kimler?

Güneşin Kızları dizisinin başrollerinde Usta oyuncular Evrim Alasya ve Emre kınayın yanı sıra genç oyuncular Burcu Özberk, Hande Erçel, İrem Helvacıoğlu, Tolga Sarıtaş ve Berk Atan yer alıyor. Özellikle kadrosunda bulunan genç oyuncuları sonrasında çok sevilen dizide yer alan oyuncular şu anda Türkiye'nin ekranlarda aranan yüzleri oldu. Sen Çal Kapımı dizisi ile kariyerinde zirveye gören Hande Erçel bu dizi ile tanınmıştır. Yine Burcu Özberk ve Berk Atan da bu sezon ekranların en çok sevilen isimleri arasında yer aldı. Tolga Sarıtaş ise Güneşin Kızları dizisinin hemen ardından rol aldığı söz dizisi ile adını geniş kitlelere duyurdu. İrem Helvacıoğlu da şu sıralar Baş belası isimli dizide ekranlarda fırtına gibi esiyor.