Çift şu anda mutlu bir şekilde evli ancak yurtdışında evlenme hayalleri duman oldu...

Oyuncu Kaan Yıldırım ile bir buçuk yıllık ilişkisini bitiren Hadise, aradığı aşkı iş adamı Mehmet Dinçerler ile buldu. Ünlü çift 30 Nisan'da Çırağan Sarayı'nda dünya evine girdi. Çift şu anda mutlu bir şekilde evli ancak yurtdışında evlenme hayalleri duman oldu.

Takvimde yer alan habere göre; Hadise'nin kocasının borçları nedeniyle oldukça bunalımda olduğu ve Dinçerler'in borçları nedeniyle yurtdışında evlenme hayalini bir kenara bıraktığı da söyleniyor.

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!

Sahne Elbiselerini Değiştirdi
Mehmet Dinçerler ile evli olan Hadise, sahnede olduğu gibi hayatında da kıyafet değiştirdi. Mehmet Dinçerler'in, Hadise'yi nikah sonrası kendinden emin poz vermemesi konusunda uyardığı bildirildi.

Hadise kimdir? Kaç Yaşındadır? Biyografisi…

Mehmet Dinçerler'in kim olduğu sorusu Hadise ile evlenmesi nedeniyle gündeme gelmeye başladı. Bu vesileyle 'Mehmet Dinçerler kimdir' sorusu magazin takipçilerinin merak ettiği konulardan biri oldu.

Ünlü şarkıcı Hadise, bir süredir âşık olduğu iş adamı Mehmet Dinçerler'den evlilik teklifi aldı. Mehmet Dinçerler'in evlilik teklifine 'evet' diyen Hadise, müjdeli haberi sosyal medya hesabından paylaştı. Ünlü çift, Çırağan Sarayı'nda nikah masasına oturmuştu.

Mehmet Dinçerler Kimdir?

Hadise Hamilelik İddialarına Yanıt Verdi! | Pop Gündem
Hadise ile dünya evine giren Mehmet Dinçerler, Türkiye'nin birçok ilinde faaliyet gösteren Hacı Sayid yemek merkezi zincirinin kurucusudur. Hacı Sayid'in Türkiye'deki ikinci kuşak adı olan Mehmet Dinçerler, Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Sayid'in oğlu Burhan Dinçerler'dir.
Popüler baklava markası Hacı Sayid'in kurucusu Burhan Dinçerler, 2012 yılında Gloria Jean's Coffees'in isim haklarını satın alarak markayı oğlu Mehmet Dinçerler'e devretti. Türkiye'de yıllar önce ölmekte olan kahve zincirini satın alıp yeniden canlandıran Mehmet Dinçerler, markayı kısa sürede 65 şubesi ile piyasada tutmayı başardı.

Hadise’nin Özel Hayatı
Hadise'nin tam adı Hadise Açıkgöz'dür. 1985 Belçika doğumlu ve Türk bir aileye sahip 36 yaşındaki Hadise, 2003 yılında bir yarışmaya katıldı ve diploma alamamasına rağmen çok sayıda teklif aldı. Hadise 11 yaşındayken annesi ile babası evliliklerini sonlandırdı.
18 yaşında Belçika'daki Idol yarışmalarının etabı olan Idool 2003'e katıldı. Yarışmanın sonuçları ilk 10'a girmedi ancak 6 ay sonra albüm yapması için davet aldı. Teklifi kabul ettikten sonra albüm için hazırlıklara başladı. Bu teklifler üzerine bir albüm yapmaya karar verdi ve 2004 yılında ilk albümünü çıkardı. 2005 yılında Stir Me Up şarkısı ile şöhreti yakaladı.  

Özel hayatıyla ilgili pek fazla sır vermeyen Hadise’nin bir süre Sinan Akçıl ile görüntülenmesinin ardından çeşitli kişilerle aşk dedikoduları çıktı. Oyuncu Kaan Yıldırım ile 1,5 yıllık birlikteliğini sonlandırdıktan sonra Mehmet Dinçerler ile dünya evine girdi.
59 kg ağırlığında olan Hadise’nin boyu 1.69 cm'dir. Hadise Terazi burcudur. İş adamı Mehmet Dinçerler ile 2021'den beri aşk yaşıyor. Örnek olarak Christina Aguilera, Brandy ve Beyonce gibi isimleri kullandığını söyleyen Hadise, şarkılarında klasik, rock, soul ve dünya müziğini birleştirmeye çalıştığını söylüyor. Anadili Türkçe'nin yanı sıra Hollandaca, Fransızca, Almanca ve İngilizce bilmektedir.

Hadise’nin Eurovision Serüveni

Ali Eyüboğlu: Hadise'nin Eurovision kıyafeti nedeniyle TRT ile iktidar arasında sorun yaşandı, bu yüzden bir daha kadın şarkıcı gönderilmedi
Hadise'nin 2009 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edebileceğine dair ilk bilgiler 2007 sonunda ortaya çıktı. Ekim 2008'de şarkıcının Türkiye'yi yarışmada temsil edeceği açıklandı. Eurovision Song 2009.31 Aralık 2008'de şarkı söyledi.

Sinan Akçıl ve Stefaan Fernande ile yarışma için bestelediği “Düm Tek Tek” şarkısını ilk kez TRT'de yayınladı. 16 Mayıs 2009 tarihinde Rusya'nın başkenti Moskova'da düzenlenen yarışmada İngiltere, Azerbaycan, Belçika, İngiltere, Fransa, İsviçre ve Makedonya'dan tüm puanları almış; Toplam 177 puanla Norveç, İzlanda ve Azerbaycan'ın ardından 4. sırada yer