Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Nisan 2022 puanları! Hafta içi her gün Tv8 ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında yepyeni bir hafta daha başlıyor. Haftanın ilk gününde yarışacak yarışmacı ve aldığı puanlar da merakla araştırılıyor. Peki, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4-8 Nisan 2022 haftası yarışmacıları kimler? Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Nisan 2022 puanları nasıl? Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Nisan 202 puan durumu ve detaylar haberimizde…

TV8 ekranlarında hafta içi her gün ünlü sunucu Zuhal Topal’ın sunumu ile yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de yepyeni bir hafta daha başlıyor. Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de 4-8 Nisan 2022 haftası yarışmacıları da izleyenler tarafından merak ediliyor. Peki 4-8 Nisan 2022 haftası yarışmacıları kimler? Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Nisan 2022 puanları nasıl? Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Nisan 2022 bugün puan durumu ve detaylar haberimizde…

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4-8 Nisan 2022 haftası yarışmacıları kimler?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz'de yepyeni bir hafta daha başlıyor. Bu hafta da birbirinden iddialı 5 yarışmacı haftanın birincisi olması büyük ödülü kazanmak için yarışacak. Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4-8 Nisan 2022 haftası yarışmacıları ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacısı Furkan Yavuz kimdir?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasında yeni haftanın ilk yarışmacısı Furkan Yavuz oldu. Furkan Bey 26 yaşında aslen Samsunlu ve malzeme mühendisi. Kaynak Mühendisliği alanında eğitim almaya devam ettiğini söyleyen Furkan Bey düzenli spor yapıyor. Yemek ile arasının çok iyi olduğunu söyleyen Furkan Bey annesine de mutfakta her gün yardım ettiğini dile getiriyor. Temizlik konusunda da son derece iddialı olan Furkan Bey bu hafta kesinlikle büyük ödülün sahibi olacağını düşünüyor.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Nisan 2022 puanları

Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında yeni hafta da birbirinden iddialı 5 yarışmacı yine hünerlerini gösteriyor ve yüksek puanlar alabilmek için mücadele ediyor. Geçtiğimiz hafta aşçılar haftasının yapıldığı Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de haftanın finalinde 1. olan yarışmacı Mesut Özer olmuş ve 15.000 TL para ödülünü kazanmıştı. Bu hafta ise daha önce hiç yarışmamış olan yarışmacılar performansını gösterecek. Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Nisan 2022 puan durumu sonuçları şöyle oldu:

Naz Hanım: 5 puan

Sultan Hanım: 6 puan 

Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı” Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı”

Elif Hanım: 6 puan

Havva Hanım: 6 puan

Furkan bey bugün toplamda 23 puan aldı. 

zuhal-topalla-yemekteyiz-4-nisan-2022-puanlari-bugun-puan-durumu-nasil-oldu-2

Zuhal Topal’la Yemekteyiz haftanın finali ödülü ne?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında her gün bir yarışmacı performansını gösteriyor ve hem rakiplerinden hem de Zuhal Topal'dan puan alıyor. Her gün günün finali bölümünde yarışmacıların puanları açıklanırken Zuhal Topal'ın puanları ise haftanın finalinde açıklanıyor. En yüksek puanları alan yarışmacı ise 15 bin TL para ödülünün sahibi oluyor.