ATV'nin iddialı dram yapımlarından Hercai dizisinin konusu nedir? Hercai oyuncuları kim? Hercai dizisi nerede çekiliyor? Hercai dizisi karakterleri? Hercai dizisi yeni katılan oyuncular kim? Hercai dizisi hangi şehirde çekiliyor? Hercai dizisi hangi gün y

İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti
ATV'nin iddialı dram yapımlarından Hercai dizisinin konusu nedir? Hercai oyuncuları kim? Hercai dizisi nerede çekiliyor? Hercai dizisi karakterleri? Hercai dizisi yeni katılan oyuncular kim? Hercai dizisi hangi şehirde çekiliyor? Hercai dizisi hangi gün yayınlanıyor? Hercai dizisi oyuncu kadrosu?

ATV’nin sevilen dizilerinden biri olan Hercai yayınlandığı günü zirvede kapatan yapımlardan biridir. Ekranlarda fırtına gibi esen Hercai dizisinin oyuncu kadrosu ve konusu diziye ilgi duyanların merak ettiği konulardan biri haline geldi. Yapımcılığını Mia Yapımın üstlendiği dizinin yönetmenliğini ise Cemal Şan yapıyor.

Hercai Dizisi Konusu


Hercai’de intikamdan doğan imkansız bir aşkın öyküsü anlatılıyor. Midyat’a gelen İstanbullu iş adamı Miran Aslanbey, Nasuh’a ortaklıktan fazlasını teklif ederek Torunu Reyyan’ı ister. Ancak yörenin en güçlü aile reisi olan Nasuh’un iyi kısmet dediği Miran için çok daha farklı planları bulunur. Ona bir torun verecektir ancak onun istediği torunu değil.

Nasuh, Miran’ı bu plana ikna etmeye çalışırken, Miran’ın yapmış olduğu planlardan ise habersizdir. İki erken arasında verilecek olan bu karar beklenirken, gelecek olan farklı haberler Reyyan ve Yaren’İn hayatını derinden etkiler. Midyat’ın köklü geçmişi üzerinde yeşeren bir aşk hikayesi bu iki ailenin hayatını etkilemeye başlayacaktır. İstanbullu iş adamı ile Reyyan’ın kavuşup kavuşamayacağı ise merak konusudur.

Hercai Dizisi Oyuncuları


Hercai dizisinin oyuncu kadrosu arasında Akın Akınözü, Gülçin Santırcıoğlu, Ayda Aksel, Ebru Şahin, Serdar Özer, Tansu Taşanlar, İnci Şen ve Servet Pandur yer alıyor. Diziye önümüzdeki günlerde farklı isimlerin de dahil olacağı tahmin ediliyor.

Miran Aslanbey (Akın Akınözü)

Hercai’deki Miran karakteri Azize Aslanbey’in en büyük torunudur. Ailesinin intikamını alabilmek için Midyat’a gelmiştir. Miran Aslanbey ise bu intikama körü körüne bağlı durumdadır ve gözü bundan başka hiçbir şeyi görmemeye başlar. Zira Azize çocukluğundan beri onu bu intikam ateşiyle büyütmüş olup, ona anlatmış olduğu masallarda bile bu hırsı beynine işlemiştir. Ayrıca Miran babaannesine çok bağlı olup, onun isteği üzerine amcasının kızı ile evlenmeyi kabul etmiştir.Reyyan Şadoğlu (Ebru Şahin)

Hercai karakterleri arasında bulunan Reyyan ailenin en büyük kız torunudur. Başına buyruk olmasına rağmen son derece saf ve temiz bir kız. Özellikle Reyyan karakteri reyting oranlarına etki eden durumlardan biri olarak görülüyor.Azize Aslanbey (Ayda Aksel)

Aslanbey ailesinin en büyüğü olup geçmişinde çok büyük sıkıntılar geçirmiş bir karakter. Kocasını, iki gelinini ve üç oğlunu toprağa gömdüğünden çok kindar ve acımasız biri.