Mia Yapım imzalı Hercai dizisi pazar akşamları ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. 28 Şubat 2021 Pazar akşamı Hercai 61.

Müge Anlı'da 51 Yaşındaki Adama Kaçan 18 Yaşındaki Kız Stüdyoya Geldi! Müge Anlı'da 51 Yaşındaki Adama Kaçan 18 Yaşındaki Kız Stüdyoya Geldi!
Mia Yapım imzalı Hercai dizisi pazar akşamları ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. 28 Şubat 2021 Pazar akşamı Hercai 61. bölümüyle ekranlara geldi. Şadoğlu-Aslanbey aileleri arasında husumetin Reyyan ve Miran'ın aşkıyla farklı noktalara gelmesini anlatan Hercai dizisinde şok bir gelişme oldu. Hercai yeni bölümde Gönül ve Azat'ın tüm yaşadıklarından uzaklaşmak için arabalarına binip gitmeleri izleyenleri şaşırttı. Bunun ardından Hercai Gönül ile Azat veda mı etti? Tansu Taşanlar ile Oya Unustası diziden ayrılıyor mu? Geri dönecek mi aranmaya başladı. İşte detaylar...

Hercai Gönül ile Azat diziden ayrıldı mı?


Hercai dizisinde Gönül ve Azad karakterlerinin yapıma veda edeceği geçtiğimiz haftadan bu yana sosyal medyada bir hayli gündem oldu. Henüz konuyla ilgili net bir açıklama yapılmazken Hercai yeni bölümde Gönül ve Azat arabaya atlayıp uzaklara gittiler. Böylece Hercai Gönül ve Azat'ı canlandıran Tansu Taşanlar ile Oya Unustası diziye veda etti.

Aileleri arasındaki düşmanlığa rağmen sevdalarına karşı koyamayan Gönül ile Azat, aşklarını yaşayabilmek için Mardin'den gitmeye karar verdiler. Böylece Gönül ve Azat, arabaya atlayıp uzaklara gittiler.


Tansu Taşanlar ile Oya Unustası, Hercai'ye geri dönecek mi?


Senaryo gereği Hercai dizisinden ayrılan Tansu Taşanlar ile Oya Unustası için geri dönüş ihtimali şu an için pek mümkün görünmüyor. Ancak Hercai Gönül ile Azat ölmeden diziye veda ettiği için ilerleyen zamanlarda geri dönebilirler. Bunu ilerleyen süreçte izleyip göreceğiz.


Hercai final mi yapıyor?


Öte yandan Reyyan'ın bebeğini doğurmayı seçerek ölüme gitmesi ise akıllara final ihtimalini getirdi. Tansu Taşanlar ile Oya Unustası'nın da diziden ayrılması Hercai final mi yapıyor? Bitecek mi araştırılmasına neden oldu.

Konuyla ilgili bir açıklama yok. Ancak Hercai dizisi 3. sezonuyla ekranlara geliyor. Senaryonun akışının çok iyi gitmediğini ve dizinin gün değiştirdiğini de hesaba katarsak Hercai bu sezon bitecek gibi görünüyor.